Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit tehetnék ezek után?

Figyelt kérdés

Megismertem egy isteni srácot, aki odavolt értem már az első pillanattól. Azonban én a korábbi csalódások miatt nem nagyon akartam barátot. Szép lassan mégis elbűvölt. Mikor én beleszerettem, és rávettem magam egy kapcsolatra, úgy tűnt, még odavan értem, holott sokat kérettem magam, és sokat is veszekedtem vele (néha pont azért, hogy legyen vége, nem akarok ismét csalódni). Aztán az összejövés után 1 héttel egyik este egyszer csak hazarohant tőlem, majd megírta, hogy szeret, de nem szerelmes, és ez így nem oké, nem fog menni...stb. Én bevallottam neki, hogy pedig én szeretem... ekkor kibékültünk, és minden jó lett. Aztán 1,5 héttel rá összekaptunk valamin, akkor megint szakítani akart, hogy sok a veszekedés. Másnapra mégis azzal a mondattal várt, hogy én kellek neki, nem akar elhagyni, nem nem szeret, csak nagyon sok a dolga és stresszes (ez igaz is,6-7nap dolgozik suli mellett). Jó, megbeszéltük, hogy újrakezdjük, újra a régi volt. De pár nappal rá megint összekaptam vele egy apróságon. 2 napig nem tudtam gépközelbe kerülni, azt hitte, haragszom. 2. nap este úgy fogadott, hogy neki ez nem megy, nem tudja megadni, ami nekem kell, legyen vége. Én nem akartam szakítani, kérleltem, másnap megint csak jött azzal, hogy próbáljuk meg újra. De most már vmiért nem lett a régi. Tegnap ezt meg is jegyeztem neki, amire megint szakított, hogy igazam van, neki így nem megy, nem érzi azt, amit kellene. Egy ideig megint kérleltem, de most hajthatatlan volt (bár 3.szakításkor is annak tűnt...).

Látszólag beletörődtem, mégsem megy. Olyan jó volt az elején, soha nem találkoztam még ilyen sráccal, pedig sajnos volt már pár. :S Nem tudom, hogy feledtethetném el vele, amiket régen tettem, hogy undok és visszataszító voltam vele. Soha semmit nem bántam még így, nem akarom őt elveszíteni. Nem tehetném valahogy jóvá a jövőben? Ha nem is most, valamikor? Annyira kellettem neki 3 hónapig, most meg eldob. Nem tudtam megbecsülni. Most hagyom pár napig, hátha... de nem tudom, reménykedhetek-e abban, hogy visszajön még negyedszerre is? Rájöhet még, hogy érdemes tényleg többet adni a kapcsolatba, és normálisan nekiállni?

Kérdeztem, hogy hiányzom-e neki, azt mondta: nem. Kérdeztem, jól érzi-e magát velem... nem, pedig legutóbb is alig akart hazaengedni. Annyira érthetetlen... a haverja szerint várjak 1-2 hetet, aztán kiderül. Szerintetek mi legyen? Egész nap csak sírok, az egyetemre a barátaim közé sem bírtam bemenni, annyira padlón vagyok. Ő volt a mindenem, a büszkeségem. De elüldöztem. Jóvá tehetem valaha? Persze az egyetemen van egy srác, aki hajt rám, rá a mai napig féltékeny. :S

19/L 21/F


2010. szept. 28. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hül_yegyerekek vagytok,az a baj.
2010. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Réti bubuzér ***** válasza:
47%
Variáltok, mint kígyó a szabadrúgásnál...
2010. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy ezzel nincs is baj mert én is hül_yegyerek voltam 19 évesen,majd kinövitek a szakítósdit.
2010. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, de van esélyem még rá, hogy visszajöjjön? :S
2010. szept. 28. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!