Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? (Bővebben lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és büszkén vállalom a magyarságomat. Nem skinhead vagyok, hanem magyar párti más szóval hungarista. Miért olyan égő ez manapság egy csaj szemében? Egyszerűen nem tudom felfogni ezt már...-.-'
2011. márc. 25. 10:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"azért, mert nem szeretik az emberek az elvakultságot, és a szélsőségességet. én sem"


Ez részben oké...Részben egy baromság. Baromság azért, mert mi abban a szélsőség, hogy én szeretem a hazámat és az országom történelmének nagyjait? Talán az, hogy magyar érzelmű vagyok és nem egy globalista szélső liberális aki nem sajnálja az "elesetteket" és a másként gondolkodókat? Mert manapság a legtöbb liberálist előbb be kéne költöztetni a "védenceik" közé és akkor talán meglátnák, hogy mik a kis védenceik...Majd akkor huhoghatnak a baromságaikról...

2011. márc. 26. 15:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért mert minden "csoportnak" (szubkultúra? stílus? áhh nem találom a megfelelő szót, nézd el nekem)megvan az aljanép rétege és az emberek ez alapján általánosítva nézik az összes ilyen embert. Gondolok itt arra hogy sok olyan "húdemagyar, húdehungarista, hűdehúde" ember van akihez ha odamennél és bármit kérdeznél tőle pl mikor volt trianon vagy bármit,nem tudna válaszolni. Legjobban ugrálnak, és semmit se tud arról mit csinál. Az emberek szemében ez nevetséges és kialakul az összes hungaristáról egy kép. Lehet hogy nem mindenki ilyen de általánosítás van.....
2011. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát ez kissé elég szomorú, hogy általánosítás van a Hungaristákkal vagy bármelyik típusú nemzeti érzelemmel szemben...-.-
2011. ápr. 17. 09:10
 14/14 A kérdező kommentje:
Jó tudom...Aljanép mindenhol található...
2011. ápr. 17. 09:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!