Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha liberális vagy, és a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha liberális vagy, és a párod is, csalódnál benne, ha kiderülne, hogy a lelke mélyén rasszista?

Figyelt kérdés

Ebben az esetben, ha ő is kilépett volna, csalódnál benne?


https://www.youtube.com/watch?v=j7XIQuicWf4


Vagy ha nem adna ki lakást romának, vagy nem venne fel roma melóst, vagy nem örülne roma szomszédnak?



tegnap 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

A liberális eleve rasszista, antidemokratikus, intoleráns.

Csak az ő véleménye lehet mérvadó.

tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelenti azt, hogy rasszista. Személyes preferencia. Sokan gyerekeseknek sem adnak ki lakást, azok milyen -isták?
tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Liberális vagyok. Soha nem adnék ki lakást romának, nem adnék munkát romának, ha nem muszáj, és nem örülnék roma szomszédnak. Fekete szomszédom több is volt éveken át, meg indiai, velük nem volt semmi bajom. Most meg épp olyan házban lakom, ahol kínaiakból van sok, ők is normálisak. Lehet velük együtt élni. De a cigányokból én nem kérek. Mellesleg itthon már a konzervatív jobboldalhoz húznak a cigányok, nem sok közös van bennük a liberálisokkal.
tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen megérteném, ha kilépne. A videóban elmondják, hogy az új polgármester a megválasztása után egyszer sem beszélt a dolgozókkal és a kampányában is benne volt a jól képzett dolgozók cseréje. Ezek után nem meglepő, hogy kiléptek maguktól. (Ezt csak a videóban elhangzottak alapján írom, semmi mást nem tudok az esetről.)
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. A videó csak illusztráció, de értem amit írsz.
tegnap 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:

3. Konzervatív jobboldal? Viccelsz? A cigókat csak megvenni lehet, de csak szólok, őket minden éppen hatalmon lévő párt megveszi. Elsőre nem ártana tisztázni mit jelent a jobboldaliság a politikában. Ha meg már politika, az legyen bel vagy kül, semmi más az egész csak tömény hazugság és propaganda. Kinek erősebb a média hadserege. A liberalizmus egy szállal sem különb egyetlen irányzatnál sem, ez onnan tudod megtapasztalni önmagadon, hogy szembe szállsz az ellenséggel. Ahol már ellenségkép van, az azt jelenti, hogy az érzelmeiden keresztül eladtad magad. A többi már történelem és valóság. :)


A "rasszista" sem más mint szitokszó, egy bélyeg. Szerintem bárkinek joga van elfogadni és nem elfogadni bárkit és bármit. Az általánosítást sem egyirányú utcaként kellenek értelmezni. Mert ugye ne általánosítsunk negatív irányba, mert azzal sok ártatlan ember ítélünk el, ámde mi van azokkal a tróger semmirekellő elemekkel, akik a pozitív általánosítás mögé bújva takaróznak? Egy tróger népcsoporttal szemben nem nekem kell elfogadónak lenni, hanem nekik kell visszaépíteni a bizalmat azzal, hogy önmaguk csoportját teszik jobbá. Ha ez rasszizmus, akkor vállalom. Nem hajtok fejet holmi központi utasításnak meg megbélyegzésnek.

tegnap 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ÁLLJ!


Ne menjetek rá erre a hobbináczi vonalra!


PÁRKAPCSOLATI szempontból érdekel a dolog.

tegnap 23:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Libsi vagyok, de attól még van szemem az itthoni cigányság helyzetével kapcsolatban. Megérteném, mert természetes dolog hogy a negatív tapasztalatok alapján látatlanban nem akar cigánnyal üzletelni.
ma 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy! Nem hobbináci kérdés, mert a mai emberek egyike sem tiszta náci, vagy liberális, vagy magyarpetike, orbán stb. Egyébként én eleve nem jönnék össze liberális emberrel, mert nagyon nem értek egyet magával az eszmével sem, nem még ezzel a rózsaszín mázzal leöntött hányással, amivel ma érzékenyítik az embereket. A természetet tartom az irányadónak, ott meg aztán nem sok liberalizmus van. Tehát a párom is nevén nevezi a gyereket, a problémát, ennek megfelelően is kezeljük. Működik. Cigót nem alkalmazunk, cigónak nem adunk ki lakást, nem üzletelünk velük. Ez meg több száz éves tapasztalati úton szerzett minták eredménye. A gyereknek nem engedjük meg hogy ő irányítsa a családot, ellenben adunk neki mintákat, korlátokat. A korlát nem csak a mozgását szabályozza, hanem kapaszkodót is ad neki.
ma 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!