Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom teljesen bedől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen bedől a fidesz propagandának. Mit tennétek a helyemben….?

Figyelt kérdés
Én igyekszem tájékozódni minden oldalról, többféle fórumról, bár annyira nem folyok bele a politikába, egyik oldalra sem húzok erősen, viszont az nagyon fel tud idegesíteni amit művelnek pl.: az olimpiával (lásd Imane Khelif, mint “transznemű”s uszítása, holott valójában genetikai rendellenessége van). Pl ezt a párom készpénznek veszi és utána sem olvas, csak rögtön jön a fujjongás, és hiába próbálom elmagyarázni neki, hogy nem transznemű, meg sem hallgat. Egyáltalán nem tájékozódik, csak ami propagandát olvas azt hajtogatja és ez kezd nagyon idegesíteni, pedig nem sokat beszélünk a politikáról, és ha kérem szóba sem kerül, tehát nem akarja mindenáron az “igazát” inkább csak nem tudok felnézni rá, mert úgy érzem vakon bedől bárminek, nem elég tájekozott stb.

aug. 28. 16:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Alapból nem állnék le agymosott fideszessel. :D Állandó vitatéma lenne..
aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Párkapcsolatig se jutnék el ilyennel, szóval nem tudom átérezni a problémádat.
aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Antiszociális lény ***** válasza:
89%

Szakítanék..


Az agyhalálnak ezen szintje nálam RED flag.

aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám ki határozottan, hogy fideszes, inkább nem tájékozódik és a családja viszont erősen az. Nem szokott sokat beszélni róla, igazából egy ideig teljesen azt hittem ismerkedésünk alatt, hogy ellenzéki
aug. 28. 16:43
 5/26 A kérdező kommentje:
Valószínűleg én is elrontottam, mert pl. küldtem neki pár Partizános interjút, paródiákat, ellenzéki humoristák előadását. Ez nálunk alap haverokkal, és amikor nem reagált rájuk akkor kellett volna kapcsolnom. Igazából ő nem hozta volna szóba, én kezdtem kiprovokálni a véleményét
aug. 28. 16:47
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Tanulság: már az ismerkedési szakaszban érdemes felhozni ilyen témákat, mert vannak akik sunyulnak, ki kell ugrasztani a nyulat a bokorból.
aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%
A párodnak valószínűleg igaza van. Imane Khelif kapcsán talán rendben valónak érzed, hogy péppé verte a nőket? Az olimpia megnyitóünnepsége is tejesen oké volt?
aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15%
Megmutatnám neki a DK programját, hogy megtérítsem, hiszen az igaz, jó és betartható! És nem kap addig maceszt, amíg át nem gondolja a dolgot.
aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

"Mit tennétek a helyemben….?"


Az egyetlen konkrét példád kapcsán azt tenném, hogy utánajárnék annak, hogy mit jelent az, ha valakinek Y kromoszómája van.

aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem a pártállása az igazi probléma, hanem az ilyen mértékű szűklátókörűsége, ami az élet más területén is meg fog mutatkozni.
aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!