Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom teljesen bedől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen bedől a fidesz propagandának. Mit tennétek a helyemben….?

Figyelt kérdés
Én igyekszem tájékozódni minden oldalról, többféle fórumról, bár annyira nem folyok bele a politikába, egyik oldalra sem húzok erősen, viszont az nagyon fel tud idegesíteni amit művelnek pl.: az olimpiával (lásd Imane Khelif, mint “transznemű”s uszítása, holott valójában genetikai rendellenessége van). Pl ezt a párom készpénznek veszi és utána sem olvas, csak rögtön jön a fujjongás, és hiába próbálom elmagyarázni neki, hogy nem transznemű, meg sem hallgat. Egyáltalán nem tájékozódik, csak ami propagandát olvas azt hajtogatja és ez kezd nagyon idegesíteni, pedig nem sokat beszélünk a politikáról, és ha kérem szóba sem kerül, tehát nem akarja mindenáron az “igazát” inkább csak nem tudok felnézni rá, mert úgy érzem vakon bedől bárminek, nem elég tájekozott stb.

aug. 28. 16:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok. Ideológia különbségeket nem lehetséges feloldani.
aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%
nem írtál nemet, de a leírásból szinte biztos vagyok hogy te vagy a nő és ő a férfi
aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%
Igen a férfiak jobban kapnak a fidesz ideológiára, mondjuk én is férfi vagyok de utálom őket.
aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

Előbb utóbb nagy vita lesz.

Nem illettek össze.

aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Most attól eltekintve, hogy ki milyen "felekezethez" tartozik, szerintem ez a rész: "nem tudok felnézni rá, mert úgy érzem vakon bedől bárminek, nem elég tájekozott stb.", ez a lényeg. Ha nem érzed azt, hogy intellektuálisan egy szinten vagytok (és a leírásod alapján amúgy totál igazad van), akkor úgy elég egyértelmű a válasz a kérdésedre, és azt hiszem, te is tudod. Amúgy alapvetően úgy gondolom, hogy nem kötelező ugyanazzal a párttal egyetértenie a párkapcsolat összes résztvevőjének, szóval ez önmagában nem lenne számomra kizáró ok, de erősen ajánlott, hiszen világnézetbeli különbségeket jelent a különböző politikai nézet, márpedig elég fontos egy tartós kapcsolatban, hogy a lényeges dolgokról ugyanazt gondoljátok. De ha még ezzel együtt is tudnátok élni, mert nyilván nem lehetetlen, az egészen biztosan a kapcsolat halála, ha a másik felet nem tudod egyenrangú félként kezelni, nem tudsz rá úgy tekinteni, aki veled egyenlő. Nekem is volt ilyen pasim amúgy, nagyon próbáltam elnyomni magamban az érzést, de sokszor bele se mentem már vele a vitákba, mert amúgy a most már 4 éves kislányom élesebb eszű, mint szerencsétlen srác volt 20-21 évesen, amíg együtt voltunk anno. Amikor csak mosolyogsz néhány kijelentésén, hogy jajj, de kis egyszerű, együgyű emberke, az még hagyján, de amikor vérlázító baromságokat mond, és netalán ő van úgy vele, hogy úgyis neki van igaza, minek belemenni a beszélgetésbe, na az már aztán főleg a vég :D
aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%
Én a helyedben szakítanék. A baráti körömből is szelektáltam a fideszeseket, ami lelkileg megviselt, mert gyermekkori barátságot is felszámoltam, de konteóssal, aki benyalja a propagandát nem tudok mit kezdeni.
aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
35%

"nem írtál nemet, de a leírásból szinte biztos vagyok hogy te vagy a nő és ő a férfi"


Nagy teljesítmény ebben biztosnak lenni, mikor a férfiak általában konzervatívak, a nők meg liberálisak.

aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%
#12: Szerintem inkább a kérdező a férfi, ugyanis az #5 válaszban haverokat és nem barátnőket említ. Bár a kérdés szempontjából ez teljesen irreleváns.
aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
55%
El kell vinni egy "ilyet" a putrikba, a társadalom igazán lecsúszó rétegeit megnézetni vele, majd egy középosztálybelit is bemutatni neki, hogy már az is csúszik lefele. Hadd lásson "Való világ"-ot.
aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
17, Budaházy Edda, Dúró Dóra like this
aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!