Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudik?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, akit kb. 1 éve ismertem meg a munkahelyemen. Ugyanebben az időben ment szét az exével. Akkoriban csak barátok voltunk. Állandóan hangoztatta, hogy mindenhol megszüntette az exével a kapcsolatot. Hónapokkal később bevallotta többet érez. Megcsókolt, majd ugyanazon a napon észrevettem, hogy a volt barátnője hívta Messengeren. Felhoztam, hogy akkor mégis tartják a kapcsolatot. Tagadta, állítása szerint az exe olyan elvetemült, hogy több fiókot is képes létrehozni. Akkor elhittem.


Aztán pár napig szép volt minden, majd elkezdett ignorálni. Nem értettem miért. Nyáron nem láttuk egymást, de feltűnt, hogy az exével újra követik egymást a közösségi oldalakon. A nyár végén hirtelen megint elkezdett keresni engem. Természetesen felhoztam, hogy mi történt, ha nincs ex, jó vagyok én is... Megint tagadta, mivelhogy engem akart féltékennyé tenni (a féltékenység oka: tudta, hogy tetszem egy fiúnak, aki engem egyáltalán nem érdekelt- ezzel tisztában is volt, szivezte a képemet, és állítólag azért követte az exét. Ami ebben lényeges, hogy ő már azelőtt tartotta a kapcsolatot újra az exével, mielőtt én bármiféle képet posztoltam volna, illetve eléggé gyerekes erv)


Ezt követően újra megszüntette a kapcsolatot az exével. Felkeresett,elkezdett nyitni felém újra, majd elhívott mindenféle helyre. Majd most a napokban láttam, hogy az exét megint követi, és valószínűleg tartja is vele a kapcsolatot


Most már egyáltalán nem érdekel engem. Állítása szerint nem szereti az exét, utálja, mindenféle bolondnak lemondta.

Jól gondolom, hogy hazudik, és érdekli az exe? Máskülönben miért tartaná egyik hónapban a kapcsolatot vele, és ignorál olyankor engem... pár hétre rá megszünteti a kapcsolatot vele, és felém nyit.

Most már nem kapna esélyt. Szex nem történt. Lehet csak arra játszik, hogy meglegyek, aztán visszamegy az exhez?


tegnap 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szivem, tényleg ez a fontos, hogy hazudik e??? Leírtad, hogy játszmázott! Ez nem egy felnőtt, kapcsolatra való viselkedés. Ki nem sz---rja, le hogy hazudott-e. Ha normális kapcsolatot akarsz töröld, tiltsd, ne beszélj vele. Szórakozzon a nagyanyjával. Nem egyértelmű?
tegnap 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Jól gondolod. Azt sajnálom, hogy az időd vesztegetted vele, te viszont jól döntöttél, hogy nem engedsz neki. :)
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ilyen jobbra balra ráncigálható pasik nem vmi stabil emberek. Biztos hogy nem venném komolyan max elszórakoznék vele mig nem lesz valódi pasim.

Habár en soha nem lesem hogy melyik srac kiket követ kiket nem, az engem soha nem érdekel. En más alapon ítélgetek pasikat.

tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első esetnél hittem neki, úgy gondoltam, az elmondása alapján, hogy tényleg elvetemült.

Másodiknál már sejtettem valamit. Nem is igazán bíztam benne. Most már végleg nem. Nem is beszélek vele a munkahelyemen. Bár van annyi pofája, hogy keres és ír. Undorító.


Pedig tudta nagyon jól, hogy 3 éve nincs senkim, nem randiztam, nehezen bízok a férfiakban. Szerencsére csókon kívül nem történt semmi.

A szexre pedig azért gondoltam, mert a környezetem szerint szép és "jó nő" vagyok, sok férfinak tetszem. Ezért gondoltam arra, hogy lehet csak szexre hajt, aztán viszlát

tegnap 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hazudik.

Összefoglalnád amúgy ezt a katyvaszt 2-3 összefüggő mondatban, pls?

Köszi

tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!