Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy én sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én sose leszek jó a barátom számára?

Figyelt kérdés

Bármit csinálok soha nem jó neki semmi. Szerinte nekem már az egyetemen kellene gondolkodni, hanem a gyerekvállaláson, már 31 évesen öreg vagyok én az egyetemhez, mégis mit akarnék én ott, huszonévesen kellett volna egyetemre menni. Jobb lenne szakmákat tanulnék, mint a cukrász, szakács stb. Azokhoz a szakokhoz, amikre én szeretnék jelentkezni oda alkalmassági kell, és azt mondja az olyan nehéz, hogy úgy se fog nekem sikerülni.

Azon is gondolkodtam, hogy be se adom a jelentkezésem egyetemre, hiszen úgy se fognak felvenni. A szüleim támogatnak ebben, de a barátom nem. Azt mondja várhatom, hogy mikor ő fog ő kocsival az egyetemre bevinni, nem taxis szolgálat ő.


ma 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeret, becsül meg. Nem fog soha úgyhogy tessék szakítani és többé ne vedd figyelembe.
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy seggfej aki lehúz téged, szerintem nem rajonghat érted, ha ilyeneket mond neked.

A jelentkezést meg add be, ilyen lehetőséget totál hülyeség kihagyni!!

ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele? Szemmel láthatóan nem egy csónakban eveztek, hagyd ott.
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem támogatja a párját, nincs mellette, nem segíti az mehet amerre akar! Ki ő neked, hogy megmondja hogyan éldd az életed?? Menj egyetemre! Tanuljál, csináld amit szeretnél. Élvezd az életet! Dobd ki!
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy pasim se volt még aki a tanulmányaimba szólt volna bele. Hogy kéne vagy nem kéne. Ez annyira magánügy ha vki tanulni akar vagy nem.
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már a hülye pasid miatt ne menj egyetemre, ha választani kell inkább a jövődet, a tanulást válaszd. Normális ember támogatja a párját abban hogy jusson előrébb. Szerintem az van a háttérben, hogy fél ha te egyetemre fogsz járni, találsz jobbat tőle. Ami lássuk be mindenképp jó húzás lenne. :D
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szeret...nem a párod csak egy fsz. Dobd ki és add be a jelentkezésed.

N 32

ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!