Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok tökéletes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok tökéletes a barátom számára?

Figyelt kérdés

Mindig mikor együtt vagyunk, van úgy beszokott szólogatni nekem, de ő azt állítja csak viccelt, és kíváncsi volt, hogy reagálok rá. Több példát is lefogok itt írni. Egyszer azt mondta, hogy túl vastagon kentem meg azt a kenyeret, amit készítettem neki, és hogy ez nem tetszett így neki. De nem akkor mondja, mikor megcsináltam, hanem jóval egy héttel később. De azt mondja így is finom volt, de csak viccelt, és kíváncsi volt, hogy mit szólok ehhez.

Egyszer elmentünk kirándulni valahova, és akkor meg azt mondta lecserél, és simán lesz több nővel is kapcsolatom utánam. Vagy hogy eltakarít az életéből, ha nem minden úgy lesz a kapcsolatunkban, ahogy ő akarja.

De szakítani nem akar, mert ő nagyon szeret engem, csak én veszem túl komolyan azokat, amiket ő mond nekem.

Egyre inkább azt kezdem érezni, hogy semmi okom az önbizalomra. Előtte sem volt egy olyan férfi sem, aki igazán szeretett volna.


2022. jan. 16. 20:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

"eltakarít az életéből, ha nem minden úgy lesz a kapcsolatunkban, ahogy ő akarja."


1. nem szeret

2. játszik veled

3. gonosz


Sürgősen rúgd ki, hogy a lába ne érje a földet. Mondd meg neki,

hogy túl sokat képzel magáról, és te nem hagyod, hogy nap mint nap megalázzanak.

2022. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nőként kérdezem. Kérdező, te meg a hozzád hasonlók akik kifognak egy ilyen gyökeret, honnan szeditek őket? Egyszerűen nem értem miért jó neked lábtörlőnek lenni? Hajítsd ki a picsába, menjen akkor aztán dugja meg a fél várost, egészségére.
2022. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

01-es vagoyok.


Aki ilyen aljas, gonosz játékokat űz, még azt bizonygatja, hogy szeret?

És hogy kísérletezik, hogy te "mit szólsz hozzá"?


Hát szóld azt, hogy: Itt a vége.

2022. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
De, így vagy tökéletes neki. Olyan nő kell neki, akit leszólhat, alázhat, szórakozhat vele, és a csaj mégis vele marad. Te vagy számára a tökéletes barátnő.
2022. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer azt mondta, hogy túl vastagon kentem meg azt a kenyeret, amit készítettem neki, és hogy ez nem tetszett így neki. De nem akkor mondja, mikor megcsináltam, hanem jóval egy héttel később."


Én tovább nem is olvastam. Akit egy hét távlatából ez még foglalkoztat, az idióta és legjobb, ha megszabadulsz tőle.

2022. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Már a kenyérnél is rezeg a léc, simán megkenheti magának vékonyabban is ha nem jó amit te csinálsz. Vagy legközelebb az arcával leszedhet róla egy keveset amikor belenyomod a fejét.


"lecserél, és simán lesz több nővel is"

Ez is mi? :D Tipikus idióta barom. Bár férfi vagyok, de a helyedben itt kenném az arcára a kenyeret sok sikert kívánva a többi nőhöz a gyökérnek.

2022. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező:


Az ilyen nőknek, mint amilyen te vagy, olyan pasik kellenek, aki kicsit bunkó velük mert az olyan "domináns, férfias, izgalmas". Ebből fakadóan te nagyon jó helyen vagy a pasiddal.


Felesleges lenne egy normális pasit keresned, aki megbecsül, mert úgyis unalmasnak tartanád, sőt, megcsalnád ezzel a fasszal. Szóval szerintem ne panaszkodj, megkaptad, amit akartál. Ne vezesd félre a normális srácokat, mert az nem tisztességes.

2022. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Ha vele maradsz, akkor meg is érdemled a sorsodat.


És ha vele maradsz, ne merj panaszkodni, tűrj el csendben mindent,.

2022. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%

#1


Nem fogja kirúgni, mert paradox módon pont ez a viselkedés vonzza benne.


Tanulajátok már meg, hogy erre van igény, az ilyen pasik mind sikeresek a nőknél.

2022. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

"Előtte sem volt egy olyan férfi sem, aki igazán szeretett volna."


Lett volna, csak te nem vetted észre, mert nem volt az a ki vagyok-mi vagyok alkat, és így nem tartottad vonzónak.

2022. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!