Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok tökéletes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok tökéletes a barátom számára?

Figyelt kérdés

Mindig mikor együtt vagyunk, van úgy beszokott szólogatni nekem, de ő azt állítja csak viccelt, és kíváncsi volt, hogy reagálok rá. Több példát is lefogok itt írni. Egyszer azt mondta, hogy túl vastagon kentem meg azt a kenyeret, amit készítettem neki, és hogy ez nem tetszett így neki. De nem akkor mondja, mikor megcsináltam, hanem jóval egy héttel később. De azt mondja így is finom volt, de csak viccelt, és kíváncsi volt, hogy mit szólok ehhez.

Egyszer elmentünk kirándulni valahova, és akkor meg azt mondta lecserél, és simán lesz több nővel is kapcsolatom utánam. Vagy hogy eltakarít az életéből, ha nem minden úgy lesz a kapcsolatunkban, ahogy ő akarja.

De szakítani nem akar, mert ő nagyon szeret engem, csak én veszem túl komolyan azokat, amiket ő mond nekem.

Egyre inkább azt kezdem érezni, hogy semmi okom az önbizalomra. Előtte sem volt egy olyan férfi sem, aki igazán szeretett volna.


2022. jan. 16. 20:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt munkatársamnak is ilyen idióta barátja volt. Pont ilyen baromságokat mondogatott neki. Pedig a csaj egy iszonyat 10/10 volt, a srác meg csak egy barom. De még mindig együtt vannak. Van akinek ez kell amúgy.
2022. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%

#11


Erről beszélek. Van, akinek ez kell.

2022. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5%
Így beszél és viselkedik egy alfa.
2022. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
1 hét múlva is azon gondolkozott hogy milyen vastagon kented meg neki a kenyeret?😂😂 Bolond a pali, te meg legyél határozottabb. Meg valószínűleg megfelelési kényszeres is vagy. Önbizalomhiány is nyilvánvaló. Kicsit keményíts be, de ne csak látszólag, hanem gondold is úgy, ha kicsit az asztalra csapsz akkor máris más lesz a helyzet. Ha meg ezután egyre nagyobb gyökér lesz akkor hagyd ott. Legyen önbecsülésed.
2022. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Ágnes?
2022. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt vedd intő jelnek, és távolítsd el az életedből.

Ilyen kis beszólogatásokkal kezdődik, amik ugye csak viccek. A következő léps, hogy meg is fog ütni, de te az indulat ragadta el egy pillanatra. Aztán arra eszmélsz, hogy már saját számlád sincs sem semmid, és rettegésben élsz, lelki beteg vagy.

Oké, valószínűleg túloztam, de ez akkor is lelki bántalmazás, ami ki tudja mikor fordul át fizikaiba. A bántalmazás sehogyan sem jó egy párkapcsolatban. Ez a faszi beteg, a gyógyír rá az, ha elkerülöd. Te ennél sokkal többet érsz. Ki nem szarja le azt a szaros kenyeret?

Menjen aztán basszon nemi betegseg mixért amerre akar.

2022. jan. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

Energia vámpír az ilyen ember. Ennek most nem jó semmi, mi lesz ha együtt éltek majd? Mond neki hogy ez így nem megy részedről és váljanak el útjaitok mint később mindent megbánj, nekem is volt ilyen kapcsolatom csak nő volt a negatív. Inkább pár nélkül mint vele, azt mondtam.


Szoktam élcelődni a párommal de nem így és nem ilyen módon!

2022. jan. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hónapok óta hetente írsz ki róla kérdést, de b.aszol szakítani vele. A "lesz utánam sok nője" szöveg árulja el, ha ezt kihagynád, nem lennél (számomra) felismerhető.


Úgyse fogsz szakítani, ez a típus csak sír másoknak és szenved, de nem dobbant. Így inkább hagyom is a tanácsadást, reménytelen vagy.

2022. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Feszegeti a határokat, nem veszed észre? Dobd ki a picsába.
2022. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt akartam szóvá tenni, hogy a felismerhetően a sokadik kérdésed hónapok óta, de látom, hogy már leírta a 18. hozzászóló.


Miért vagy vele, ha így viselkedik, és te is érzed, hogy nem szeret?

2022. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!