Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom haragszik rám, mert számára nem tetsző filmet néztünk meg a moziban?

Figyelt kérdés
Nem írok film címet, nem akarok senkit megsérteni. Az én ötletem volt megnézni, ő pedig nem mondta, hogy ne menjünk. Nekem tetszett, neki nem. Amikor vége lett, ő úgy ült ott mellettem, mint aki teljesen el van fáradva. Kritizálni kezdte a filmet, bár csak annyit mondott, hogy szar volt. Aztán még kajáltunk a plázában, de ott nem szólt hozzám. Normálisan váltunk el de azóta se (tegnap óta) nagyon ír, inkább csak egy szavakban válaszol nekem. Nem értem...
2023. dec. 3. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem normális, de hát te választottál sírósmatyit magadnak.
2023. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Idióta, dedós, önző, és kicsinyes. Minek vagy egy ilyennel együtt?
2023. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Juj mi lesz a következő, nem a kedvenc cumiját adod neki?
2023. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 2.5 hónapban nem történt ilyen, ez az első
2023. dec. 3. 14:04
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom azt a foa barbit neztetek. Azt hiszi te is ilyen meno anyagias eletet akarsz. A filmet ezek szerint nem ertetted , ha nem jottel ra muert sertodot be.
2023. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Így járnak azok, drága kérdező, akik úgy kezdenek kapcsolatot, hogy a legalapvetőbb dolgokban sem ismerik a másikat (és valamiért ezt nem is tartják fontosnak).
2023. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Ez van ha 10 évvel fiatalabb fiúval vagy együtt
2023. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem, de ezt te is tudod.
2023. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem kommunikáltok?
2023. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Olyan a pasid, mint egy3 éves gyerek a dackorszak közepén.
2023. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!