Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? (Bővebben lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és büszkén vállalom a magyarságomat. Nem skinhead vagyok, hanem magyar párti más szóval hungarista. Miért olyan égő ez manapság egy csaj szemében? Egyszerűen nem tudom felfogni ezt már...-.-'
2011. márc. 25. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha vitaképes vagy, akkor vállalhatod nyugodtan!
2011. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom, hogy ez mit takar, hogy hungarista vagy. Jó az, ha szereted Magyarországot, nem tudom miért tartja ezt bárki is égőnek. Inkább az az égő, ha valaki megtagadja a származását.

21L

2011. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert Magyarországon az emberek szemén szemellenző van és inkább nem gondolkodnak és az a magyar aki fideszes nem az aki annak vallja magát. Mivel bizonyos okok miatt téged úgy vesz mindenki hogy nem skinhead vagy de hungarista számukra ez olyan mintha neonáci lenél. Szerintem egyáltalán nem égő hogy hiszel a saját országodba szerintem inkább annak égő aki ez alapján dönt. De ne izgulj vannak nagyon szép hungarista lányok is.
2011. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ez azért van, mert az emberek többsége előítéletekkel küzd, és valószínű, hogy ez nem is fog változni. Szerintem egy kicsit változtatnod kellene a külsődön (itt a ruhákra gondolok, hozzáteszem, nem feltétlenül az a lényeg, hogy márkás ruháid legyenek), csak annyi, hogy egy kicsit próbálj idomulni az "átlaghoz".


Nem írtad, hogy hány éves vagy, de egy dolgot jó tudni:

Ha egy "cicababa" kell, akkor hozzá illően kell felöltözni, ha rocker, akkor hozzá illően..


25F

2011. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
azért, mert nem szeretik az emberek az elvakultságot, és a szélsőségességet. én sem
2011. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
1.-nek: Én vitaképes vagyok. Nem vagyok az a típus akinek a szobájában Szálasi képek, könyvek meg Hitler jelképei lógnak.
2011. márc. 26. 10:39
 7/14 A kérdező kommentje:
2.-nek: Ez inkább elvi/lelki forma ahogy én követem a hungarizmust.
2011. márc. 26. 10:40
 8/14 A kérdező kommentje:
3.-nak: Ez sajnos igaz a magyar emberek/fiatalok zömére...
2011. márc. 26. 10:40
 9/14 A kérdező kommentje:
3-nak megint: :D Tudom, hogy vannak szép hungarista leányzók is. De azok sajnos nem az én környékemen. :(
2011. márc. 26. 10:41
 10/14 A kérdező kommentje:
11:13: Én amúgy 18 éves vagyok. :) Lehet, hogy 1-2 dolgot be kéne fogadnom a nyugati divatból...De nemigazán akarok annyit változtatni, hogy elveszítsem önmagamat...
2011. márc. 26. 10:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!