Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
a párom minden nap maszturbál,amivel nincs gond,de akkor miért csinálja ha aznap szeretkezünk? Mindig mondja milyen jó volt stb akkor miért nem elég neki? vagy minden férfi ilyen?
2011. márc. 22. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. De ha nincs vele bajod akkor mire ez a kérdés?
2011. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok. Még itthon voltam napi szinten volt úgy hogy 4-5x végeztem önkielégítést.

mikor találkoztam a párommal azelőtt is és azután is maszturbáltam. Sőt párom is eljuttatott 5-6x a gyönyörhöz. De én ilyen nagyigényű nimfomán csaj vagyok:) ő szerette:)

2011. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!