Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibir egy 4 éves kapcsolat 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibir egy 4 éves kapcsolat 2 hónapnyi távollétet?

Figyelt kérdés
külföldre szeretnék mennimunka céljából azonban a párom, nem tudom ezt hogy viselné. komolyan gondoljuk mindketten a közös jövőt, de ő tudja h nekem ez jó tapasztalat szerzés lenne de tudom ha úgy döntök elvállalom el fog hagyni. mert nem birja nélkülem.szerintetek? mit tegyek? munka vagy a párom? 21éves nő
2011. márc. 21. 23:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem szeretem én se amikor választ kell írni és személyeskednek az egészben.Rontja a hangulatot meg a színvonalat is.Szerintem az a legjobb ha megbeszélitek de 2 hónap (elnézést a kifejezésért)lófaszt se számít időtartamának hosszában a 4 év mellett.A lényeg a közös döntés.
2011. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyton lemondod azt, ami neked fontos, akkor előbb utóbb szakítás lesz a vége, mert egy ketrecben fogsz csücsülni, ahol semmi nem úgy van, ahogy te akarod, ahogy neked jó.
2011. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
tudom, ésaz életben csak egyszer van ilyen h kimehetek dolgozni mert az egyetem kezdődik és azután már nem tudok, a másik meg utána már komolyabb dolgok érdekelnének, nem az utazgatás egyedül és a munka külföldön..de úgy érzem h ha kimegyek ezzel megbántom a párom,aki kijelentette ha elmegyek ő nem vár rám..
2011. márc. 21. 23:46
 14/20 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, ennyit ki kell bírnia. Max ha nagyon parázik beszélgessetek a jövőtökről és tegyél célzásokat, hogy szeretnél majd tovább lépni a kapcsolatotokban a járástól, aztán majd csak kapcsol, hogy arra gondolsz, h kérje meg a kezed.
2011. márc. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy ha ezért elhagy, nem szeret. Önző, és kapcsolatfüggő, és az nem szerelem, nem szeretet.

Miért akarja tőled elvenni az életed? Csak 2 hónap az isten szerelmére, nem 2 év?? Vagy 10? Nem is értem.

Komolyan nem tud várni 2 hónapot? 60 nap!

Ezért feladna 4 évet? Hát, én vissza se néznék, úgy húznám el a csíkot....

2011. márc. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A 2 év és a 10 év után nem kérőjel kell, hanem felkiáltójel :) Bocs :)
2011. márc. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám h a saját életed fontosabb mint 1 nő. Akkor is ha az a nő 4éve az életed része. Az életed mindig a tiéd marad, és olyan lesz amilyenné teszed, míg a nőről ezt nem tudhatod. Ha logikusan gondolkodsz te is láthatod, egy kapcsolatnak bármikor, bármiért vége lehet, nem szeretné senki, de sajnos nem ritka h így alakul. Ami biztos, utána jön más, talán jobb, szebb, megértőbb, talán nem, de azzal sem lesz rossz. Az életed viszont nem alakíthatod bármeddig kedved szerint, és főleg nem cserélheted újabbra, míg a nődet igen. Ha komolyan gondolja veled, beláthatja h számára is lényeges lesz 1 idő után pl. h milyen anyagiakkal rendelkezel, hiszen az ő életét is meg fogja ez határozni, nem csak a tiédet, márpedig a külföldi munka nem csak most, később is hozhat bármi jövedelmező dolgot vagy tapasztalatot. Vmint ha fontos vagy neki, akkor számára is lényeges kéne h legyen amit te akarsz. Úgyh a helyedben pakolnék, ha lelép a 2hónap alatt, akkor meg örülj neki h nem akkor tette mikor már szorosabban összekötöttétek az életeteket.


"életművész"

2011. márc. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

01:22

Ha jól értelmeztem a kérdés végén azt, hogy "21éves nő", akkor a kérdező nő :)

2011. márc. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

2 hónap az semmiség. Főleg egy 4éves kapcsolatban.

Mi párommal már a kapcsolatunk elején kikötöttük, hogyha valamelyikünknek akad munka messze, akár mo-n belül akár külföldön engedjük a másikat. Legyen az 1-2hét, 1-2hónap, fél év, vagy 1év kibírjuk és várni fogunk a másikra.

2011. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

szerintem menj ki, és beszéld ezt meg a pároddal, hogy ha tényleg igazán szeret, ez a két hónap hamar el fog telni, de muszáj önállónak lenned, ne hagyd, hogy uralkodjon feletted.

van egy barátnőm, ő most 17, 1hónapja van együtt egy 19éves sráccal, aki most mentki londonba dolgozni 11hétre.. mégsem szakítottak, a srác mondta, hogy szeretné, ha hozzá jöhetne haza.

Fogadd el a munkát, és győzd meg a párodat, hogy támogasson, mert szükséged van rá.

2011. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!