Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibir egy 4 éves kapcsolat 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibir egy 4 éves kapcsolat 2 hónapnyi távollétet?

Figyelt kérdés
külföldre szeretnék mennimunka céljából azonban a párom, nem tudom ezt hogy viselné. komolyan gondoljuk mindketten a közös jövőt, de ő tudja h nekem ez jó tapasztalat szerzés lenne de tudom ha úgy döntök elvállalom el fog hagyni. mert nem birja nélkülem.szerintetek? mit tegyek? munka vagy a párom? 21éves nő
2011. márc. 21. 23:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2 hónap? Az semmi! Ha szeret, ki kell bírnia.
2011. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Hogy milyen önző egy ringyó vagy!

Inkább egy 2 hónapos melót választanál egy 4 éves kapcsolat helyett?

gratulálok...

2011. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Második, te h*lye vagy, de masszívan!
2011. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Siman ki kell birnia egy 2 eves, jol mukodo kapcsolatnak ket honapot. Ha ezert ejhagy a pasid, sosem szeretett igazan, vagy onzo tusko. A te boldogulasod az o jobb letet is jelenti, plane, ha egy eletre terveztek!

26/N

2011. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Masodik hozzaszolo persze, hogy nem birna 2 honapot a partnere... a jobb keze nelkul!

Hulye kis seg, nem kell vele foglalkozni. Siman menj, hisz mindkettotoknek jobb lesz. Ha annyira nem birja, menjen veled.

2011. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

2. vok

nem arra akartam kitérni hogy egy 4 éves kapcsolat 2 hónap "szü

2011. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

2. vok

nem arra akartam kitérni hogy egy 4 éves kapcsolat 2 hónap "szünetet" kibír hanem erre reagáltam:

"mit tegyek? munka vagy a párom?

2011. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Arra terjel ki, hogy le hulye ringyozol valakit, aki a jovojuket akarja boldogabba tenni! hat tenyleg onzo! Ha a pics@jan maradna, es sirna, az lenne szerinted jo?

Buta paraszt vagy!

2011. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha a párod nem bír ki 2 hónapot akkor valami nagy baj van a kapcsolatotokkal. Az enyém 7 hónapos és mivel a párom külföldön dolgozik 6 hét kint, 1 itthon... szerencsére nyáron végleg hazajön
2011. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket, a baj az h már konkrétan korábban is voltam ilyen helyzetben, és nem tettem meg amit akartam.

nem arról van szó h önzö vagyok vagy h amunka fontosabb mint a párom hanem az h ennyi idő után sztem annak is fontosnak kellene lennie h mit akar a másik.én pedig szeretném ezt csinálni.

2011. márc. 21. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!