Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak a mostani tini lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak a mostani tini lányokra igaz?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a mostani tini lányok, akik túlsúlyosak/kövérek azt hiszik magukról, hogy ők nagyon jó csajok, és ugyanúgy nem állnak szóba a kicsit csúnyább srácokkal; mintha ők is szupermodell alkatú bombanők lennének.Amúgy 16-18 éves korosztályról beszélek, és akire nem vonatkozik ne vegye magára! :)
2011. márc. 20. 17:45
1 2 3 4
 21/31 szamóca. ***** válasza:
31%
omájgád. a lényeg, hogy a kövérlány se szép meg a csúnya arcú lány se. vagyis csúnyák mindketten.
2011. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
35%

szamóca:


Ezzel nem értek egyet. :)


A szépség nálam különbálik attól, hogy valaki "jól néz ki". Egy kövér nő lehet nagyon szép szép attól, hogy kövér, egy bombatestű nő is lehet csúnya attól, hogy bomba teste van.

2011. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 szamóca. ***** válasza:
63%

hát, nálam nem. lehet a bombatestű is csúnya, ha ronda a feje.

de érted, ha már valakin valami nagyon szembetűnően csúnya, az nálam már nem szép. és ebben benne van a hájasság is. de hát ízlés kérdése:)

2011. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
35%

szamóca:


Akkor te a hibákat emeled ki. :)

2011. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell a dagadtakkal torodni, probalkozz a szepeknel. Hogy visszautasitanak? Na es? Ha mar ehezik az ember es valaszthat hogy mit nem eszik: szaraz kenyeret nem eszik vagy libamajat nem eszik, inkabb az utobbi :) legalabb mondhatod hogy azer nincs mert igenyes vagy es nem felel meg akarki.


A poen az hogy a nagy szamok alapjan elobb utobb meg be is jon...

2011. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog, hogy van egy tényleg jó csaj, és annak 3-4 bűnronda barátnője, de azok is úgy viselkednek mintha ők mekkora nagy bomba nők lennének.. érdekes..
2011. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 szamóca. ***** válasza:
31%
nem a hibákat emelem ki, az összképet nézem... vannak dolgok amikre főleg kényes vagyok ha egy ember szépségét szemlélem. ilyen nálam a háj, a szőr, a pattanások... nekem úgy elrondítja az összképet, hogy onnantól csúnyának számít.
2011. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

én 16 éves lány vagyok és van rajtam fölösleg,de nem érzem azt,hogy beképzelt lennék. Van több túlsúlyos barátnőm is,de közülük talán egy olyan,akire lehetne mondani,hogy beképzelt. :)


De ,ahogy ti is mondtátok vannak kivételek. :)

2011. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
50%
én azt tapasztaltam,h a kövér csajok utalkodnak,lekezelően bánnak a vékony lányokkal,mintha ők tehetnenek rola,h vekonyak. én is igy avgyok,h jo alakom van(nem nagykepüsegbol mondom) és akiken van felesleg,azt veszem eszre,h valamilyen modon keresik velem a konfliktust,pedig en semmi rosszta nem szoolok nekik:( ja és ugyanez van,ha pl kifestem magam vagy valami,és nem csak en vagyok igy ezzel.
2011. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
70%

ilyen hülyeséget istenem :D akin van 5kiló felesleg az máris csúnya? olyan sok "szupermodell alkatú" lány van akik olyan csúnyák mint a bűn.. az oroszlán sírva enné meg :D és miért baj ha valakinek van önbizalma? ezerszer vonzóbb lehet egy kicsit ducibb lány tele önbizalommal mint egy vékony lány akinek nincs. mindenesetre kíváncsi lennék h a kedves kérdező h néz ki.. meg a válaszolók többsége :D


18/L

2011. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!