Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet ismerni "normális"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerni "normális" emberekkel, nem csak lányokra gondolok, barátszerzésre?

Figyelt kérdés

normális alatt azt értem hogy nem folyik belőle a "bzmeg". nem balkuki de nem is nagyképű, nem is túl laza, és nem a bulizás jelenti neki az életet


közvetlen az emberekkel de észreveszi ha valaki nagyképű azt békénhagyja és nem spanol vele(ezt csak azért mondom. van az a közmondás h az alma nem esik messze a fájától..)

nem él vissza azzal ha vkit ügyetlennek lát kineveti.


győri vagyok. van vmi jóféle hely ahova nem csak partyarcok járnak ,meg akikből folyik a hülyeség hanem normálisak is?


18f


2011. szept. 2. 20:21
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:
100%
bárhol, csak keresni kell és normálisan kell hozzá állni az emberekhez, nem kinézetről megmondani hogy ez egy f*sz és lesz*rom
2011. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de amikor már a 20. után csalódok vkiben hogy én nem erre számítottam ,meg megváltoznak a régi haverok és jómenő partyarcok lesznek. ezek után mégsem várhatja el senki tőlem hogy komoly bizalommal menjek bárki iránt is, pedig próbálok ,de sok csalódás kikészít
2011. szept. 2. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha van kedved írj privit, viszonylag közel vagyok Győrhöz. Magamról nem igazán mesélnék, googlén megtalálsz.


20/l

2011. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokan lemorzsolódnak a régi barátok közül. Tudod, fiatalság bohóság, aztán változik az ember. De nyugi, vannak hozzád (és hozzám) hasonló szeparatista jóarc emberek, mindenhol akad néhány, csak nyitott szemmel kell nézni a világot. De jó ötlet közös programot szervezni a már meglévő haverokkal-barátokkal, és megkérni őket, hogy hívjanak pár ismerőst. Ez szinte mindíg beválik.
2011. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20:26 én is irhatok neked? igaz 17 éves vagyok de hasonló típus vagyok mint a kedves kérdező. Ja és nem olyan messze Győrtől
2011. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jön a konkurencia:P
2011. szept. 2. 20:35
 7/10 anonim ***** válasza:
20:34-es vagyok, bocsi hogy bepofátlankodtam ide, remélem nem baj.
2011. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nopara. felebarátok vagyunk én úgy tudom:D
2011. szept. 2. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:
én írtam neked a blog alapján mert felkeltetted az érdeklődésem :) remélem nem baj és azt is remélem hogy válaszolsz rá :P
2011. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, válaszolok mindenkinek. Akinek meg nem annak meg azért mert már írt és messze vagyunk egymástól.

Ismerkedésben, néhány taliban nincs semmi rossz. :)

2011. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!