Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tini lányok! Valaki leírná...

Tini lányok! Valaki leírná milyen színű harisnyái vannak? És általában mivel veszítek fel? (13-17 éves lányokra gondolok)

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 23:07
 1/8 hot_kiss ***** válasza:
70%

Hát nekem van szokásos barna, de ahány harisnya, annyi árnyalat.

Van egy vagy kettő fekete és talán akad egy fehér vagy világos is.

(ezek mind vékony nejlonok)

Aztán van egy fekete alapon pók mintás, kis pókhálóval, nagyon tuti :D

Van kettő elegánsabb, magában a harisnyában díszesre szőve (vagy nemtudomén hogy csinálják..)

Van kettő vastagabb mintás. Az egyik sárga alapon csak az elülső felén csíkos és van egy ugyanilyen csak sötétzöldben. (őszintén szólva még egyik sem volt rajtam)

Aztán vannak még a vastag harisnyák. Egy sima kék, egy ugyanolyan csak csíkos, egy bordó és egy norvégmintás.


Én nem sűrűn hordok harisnyát. Ünnepélyekre, elegánsan kiöltözős eseményekre hordok harisnyát vagy pedig valahogy így: [link] < mint a középső, pink harisnyás csaj, csak csizmával és hasonló hosszú felsővel.


17L

2011. júl. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van egy átlagos bőrszínűm, ezekert ünnepélyre szoktam felvenni a szoknya alá.


Van egy élénk rózsaszín és egy élénknarancssárga is, amit miniszoknyával hordok, inkább csak bulikra, de ha lázadó hangulatomban vagyok, akkor suliba is. :)


És most be akarok szerezni egy feketét is, mert nagy divat, és jól mutat a szoknyákkal. :)


14/l

2011. júl. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat esetleg képeket is rakhattok fel (pók mintás izgi lehet) kedves második milyen gyakran szoktad őket hordani
2011. júl. 20. 08:01
 4/8 anonim ***** válasza:

én gyűlölöm magamon a harisnyát, ezért nincs is túl sok:

van 6 majdnem egyforma barna nejlon, meg egy halványrózsaszín necc nagyon apró lyukakkal (igy nem közönséges), + az egyetlen, amit imádok fekete alapon rózsaszín kis virágok, ez csipkeharisnya és meseszép.

a nejlonokat télen buliba, a necc még soha nem volt rajtam, de szerintem érettségin bevetem, a kedvencem pedig egyszer volt rajtam a suliban, fekete ruhácskával és fekete magassarkúval.

2011. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi! Hány éves vagy?
2011. júl. 20. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Fekete neccharisnya az mindig akad, az nagyon jó így nyáron miniszoknyához is meg rövidnadrághoz is. Fekete nylonharisnyáim vannak még, meg téli vastag bélelt harisnyák. A színeseket nem szeretem.
2011. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

légyszii kort is írjatok köszi

Utolsónak grat mivel nem sokan "mernek" necc harisnyát hordani

2011. júl. 20. 16:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


A színes harisnyákat az egy tanévi bulikban kb. 1x, máshova még nem járok.

A suliba meg kb 2x 3x évente.

2011. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!