Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak a mostani tini lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak a mostani tini lányokra igaz?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a mostani tini lányok, akik túlsúlyosak/kövérek azt hiszik magukról, hogy ők nagyon jó csajok, és ugyanúgy nem állnak szóba a kicsit csúnyább srácokkal; mintha ők is szupermodell alkatú bombanők lennének.Amúgy 16-18 éves korosztályról beszélek, és akire nem vonatkozik ne vegye magára! :)
2011. márc. 20. 17:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
81%

A legtöbb férfi és nő nem bánná, ha olyan barátja/barátnője lenne, aki jól néz ki, még akkor is, ha nem a külső a legfontosabb neki.

Ugyanúgy itt vannak pl az állandóan panaszkodó csufi fiúk, akik azon sajnálkoznak, hogy a jó nőknek csak a külső számít.

Viszont a csúnya, dagadt nő nekik sem kell.

De ugyanúgy lányokról is el lehet ezt mondani.

Tisztelet a kivételnek.


Az pedig szinte mindenkire igaz, hogy legyen szép, csúnya, sovány, kövér, csak a legvégső elkeseredésében választ olyan partnert, akinek nagyon visszataszítónak érzi a külsejét. Van, aki még akkor sem, mert inkább egyedül maradnak.

2011. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
40%

ma 18:00

Ez most ,hogy jön ide?

2011. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
56%

Na lássuk csak.


Kezdjük ott, hogy ez megint egy általánosítás.


Másodsorban: hogy szép, meg hogy túlsúlyos, ez nem függ össze. Hogy van rajta fölösleg, attól még lehet szép egy nő, és akarhat maga mellé jóképű fiút.


Harmadsorban: jó eséllyel az egoizmus sem a súlytól függ.


Most úgy írtad ki ezt a kérdést, mintha azt várnád, hogy majd egy nőnek, akin van fölösleg, azért kellene elfogadnia egy neki mondjuk arcra egyáltalán nem tetsző fiú kezdeményezését, mert ő túlsúlyos, és mert így fifti-fifti. Szerintem ez egyáltalán nincsen így.

2011. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

én is ismerek ilyet :S Dagadt disznó és buta is,de azt hiszi magáról h ő okos és szép. Aki meg megmondja neki azt h ez nem így van.az csak irigykedik rá.

Le is töröltem iwiwről,mert meguntam h a helyesírási hibáival írogatja h ő milyen szép,okos,tökéletes csaj

2011. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 szamóca. ***** válasza:
47%

na megint jön a duci lány, molett lány, homokóra lány, kövlrlány, van mit fogni rajta lány, teltkarcsú lány szindróma.

márpedig a tömérdek háj a testen ugyanúgy szépséghiba mint a ragyás arc.

2011. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
62%

szamóca:


Azért gondolkodj el azon egy picit, hogy a testúlyon lehet alakítani elég sokat, az arcon nem túl sokat. Szerintem.

2011. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
46%

18:00 Melyik kérdést nézted? Mert biztos hogy nem ezt!

Kérdező, van valami abban amit mondasz, ezt én is észrevettem már többször is. Persze nem minden duci csaj ilyen, mert legtöbbjük kedves, aranyos és visszahúzódó. De akiket Te említesz azokból néhánnyal jómagam is összefutottam már, és valóban igaz, hogy elég bunk* módon viselkednek. Talán nem tudják kezelni a túlsúlyukból adódó visszautasításokat és emiatt keresnek valakit akit ők is megalázhatnak.

2011. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 szamóca. ***** válasza:
100%
nahát, ez csak súlyosbítja a problémát. ha lehet rajta alakítani, miért jár valaki 120 kilosan? ahhh, szóval még igénytelen is? egyébként nem mindig lehet rajta alakítani, de ez most mellékes.
2011. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
53%

18:01

Nem értem, mit nem értesz, de neked leegyszerűsítem: a kövér és csúnya lányok is jobban szeretnének olyan pasit, aki tetszik nekik, ezért nem állnak olyanokkal szóba, aki nem tetszik.

Ugyanúgy, mint a csúnya fiúk, akik szép lányra, vagy legalábbis nekik valamennyire tetszőre várnak.

Ha továbbra sem érted, akkor sorry.

2011. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

szamóca:


De te azt írtad, hogy "ugyanúgy" szépséghiba. Akkor most mégsem teljesen ugyanúgy.

2011. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!