Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a francért járnak a 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért járnak a 15 éves lányok huszonéves fiúkkal?

Figyelt kérdés

Nem kell általánosításnak venni, és tudom, hogy nem rég volt egy ilyen kérdés, de kifejteném álláspontomat:

1.) A 15 éves az még gyerek, a 20 éves az már felnőtt. Ha van is közös témájuk, akkor se lehet túl sok.

2.) A 20 éves már dolgozik (vagy egyetemre jár, de inkább dolgozik), a 15 éves iskolába jár. Találkozni se tudnak túl gyakran.

3.)Tudom, hogy elvileg a lányok hamarabb érnek, de gyakorlatban ez r*hadtul nem igaz. Ugyanúgy nevetgélnek, nem tanulnak (mert egy érett valaki már felfogja, hogy ő érdeke, és tanul), órákat töltenek fészbúkon. (Amit egy normális ember szerintem nem csinál.

4.)Az a 20 éves aki 15 évesekkel akar kikezdeni, az elég nagy kretén, nem? Biztos nem fogadja el a saját korosztálya, nem tud velük kijönni, ezért aztán keres egy ostoba kiscsajt, akinek rohadtul fog tetszeni, csak azért mert idősebb nála.

5.)Csak meg akarja fektetni a csajt a 20 éves, nem?


2011. márc. 17. 17:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

Mert:


- Ezek ilyen debil pasik akik nem tudnak a saját korosztályukból csajokat felszedni


- Ezek ilyen "trendi lánykák" akik azzal próbálják bizonyítani h ők milyen felnőttek h idősebb pasit cumiznak esténként.


Tenni kell rá magasról, majd dobják a csajt és jön gyakkérdésekre sírni h "miért ilyen szemét minden pasi?" a pasi meg egy szánalomkupac marad amikor 40 évesen még mindig tinilányok szoknyáját kergeti.

2011. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
alekoszra ismerek az utolsó mondatban:D:D
2011. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
18%
Jézusom, te nagyon hülye vagy. Nem tanulnak? Mért ne tanulnának? Meg amúgy is.. Ekkora f0s kérdést.
2011. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hmm... honnan is tudom, hogy nem tanulnak? Várjál, mindjárt beugrik! Ja megvan!

Az osztálytársaimról.

2011. márc. 17. 20:37
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjad ő is egy olyan lány v fiú azért hőbörög... :D A B variáció h mindjárt leosztja a fejem h nemis mert ő egy olyan lány aki ilyen kapcsolatban él de már azóta eltelt 20 úv és ők a világ legboldogabb párja azóta is....
2011. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

15 éves lány vagyok, 20 éves barátom van.

1. Igen lehet, hogy gyerek vagyok, de egy 20 éves srác sem sokkal felnőttebb

2. Egyetemre jár, heten 4 alalommal találkozunk általában, szerintem ez nem olyan kevés.

3. Nem tanulok? Ezt kikérem magamnak!

4. Szerintem nem kretén, csak egyszerűen igy hozta a sors (Egy buliban ismerkedtünk meg, és nem hitte el, hogy tényleg ennyi idős vagyok). Mellesleg, hogy nincs közös téma? Hát akkor napi 2-3 órán keresztül csakis a semmiről tudunk beszélni...

5. Sok esetben igen, de nem mindig. Miután lefeküdtünk, továbbra is kitartott mellettem, és még most is.

Lehet kissé szubjektivre sikerült a válasz, de ezzel csak azt akartam elérni, hogy nem feltétlenül károsabb, minha egy 15-17 éves fiúval járok.

2011. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

" Hagyjad ő is egy olyan lány v fiú azért hőbörög... :D A B variáció h mindjárt leosztja a fejem h nemis mert ő egy olyan lány aki ilyen kapcsolatban él de már azóta eltelt 20 úv és ők a világ legboldogabb párja azóta is...."


Mellé. Egy sima 14 éves fiú vagyok, és az osztálytársam most tette ki fészbúkra, hogy kapcsolatban van egy 22 évessel. Egyszerűen csak hülyeségnek tartom.

15/L korrekt válasz volt. És azt hogy nem tanulnak, azt mondjuk az én osztálytársaimra értettem.

Na majd meglátjátok mi lesz veletek. Ha szeret, akkor jó. Akkor az egy jó példa.

2011. márc. 17. 22:40
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem is rád írtam te tök :)
2011. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ja, már értem, bocs :)
2011. márc. 18. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!