Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves lányok, mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, mennyi az a max korkülönbség, ami még belefér nektek úgy, hogy a barátotok lenne a fiatalabb?

Figyelt kérdés
Vagy példákat írjatok hogy pl 23L-18F még oké, de 23L-17F már nem oké.
2011. aug. 4. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok...és odavagyok egy okos,kedves,vicces srácért...de még csak 16...hiába érettebb a kortársainál,nem tehetek semmit,mert ő tulajdonképpen még gyerek...az már végképp már kérdés,hogy én tetszem-e neki...és mindegy is...:D...úgyhogy szépen elfelejtem...majd jön más...:)
2011. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sok múlik a fiú érettségén is, testileg és lelkileg is. Egy pl 17 éves fiú is tud úgy kinézni, és gondolkodni is, mint egy huszonéves. Ez a két féltől függ.
2011. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*'már' helyett 'más'...bocsánat
2011. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk fiú vagyok de nekem is a nálam idősebb lányok jönnek be . 17 vagyok szóval 17-22-ig akár :D
2011. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én legfeljebb egy évvel fiatalabbat tudnék elfogadni. Huszonéves vagyok, középiskolában tanítok, és el sem tudom képzelni, hogy olyan idős fiú legyen a pasim.

Néha még a 30-as párom -akivel együtt élek- is nagyon gyerekesnek tűnik :)

2011. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem maximum egy évvel fiatalabb, ami még belefér. A párom 23 lesz most, én 24, és ezzel kapcsolatban is voltak fenntartásaim, mert nekem eddig mindig idősebb barátaim voltak, és jobban tetszik, ha a férfi az idősebb. De hát ez van. :)


DE egyébként tényleg sok múlik a fiú (vagyis mindkettőtök) érettségén.

2011. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Èn 18 vok, de elegem van a sok kis tini ribiből :D Szóval, ha vki esetleg ismerkedne 20 év körül nyugodtan dobjon egy mailt ;)
2011. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fú, nekem max 1-2 évvel fiatalabb, azok közül még találtam is néha-néha érettet (én 20 vagyok), de egyébként az idősebb pasikra bukom. :)


(De ettől függetlenül, mivel mindig vannak kivételek, lehet, h felrúgnám a saját szabályaimat...mondjuk akkor 4-5 év még belefér...egy 16 évessel TALÁN összejönnék...de még soha nem találkoztam olyannal, aki ilyen korban ne lett volna butuska, éretlen kisfiú. :))

2011. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem mínuszba max 3 év. de hogy őszinte legyek azt is elég nehezen tudom elképzelni:D A kortársaim is nagyon éretlenek,hát még akkor a náluk fiatalabbak...

pluszba max 10 év,a fiúk amúgyis lassabban érnek ..


21/L

2011. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyéntől függ...én a 22-őt töltöttem nemrég és most egy olyan srác tetszik, aki a 19et tölti 2 hét múlva...és totálisan kivagyok, mert eddig el sem tudtam képzelni nálam fiatalabb sráccal az együttlétet, de amikor hozzám ér, akkor azt érzem, hogy nekem ő kell! És ha tudom, hogy találkozunk, akkor tisztára izgulok, mondhatni pillangók repdesnek a gyomromban és ez nagyon jó érzés. Kicsit komolyabb a koránál...én is az vagyok, de nem érdekel :) remélem őt sem fogja és ezt ő is így érzi...az eddigi jelekből igen :)Olyan jól esett leírni ezt...már rég éreztem így :)


Hajrááá, szerintem 18F-23L még nem gáz, de ettől nagyobb különbség lehet, hogy az, ha nem tudtok idomulni egymáshoz..

2011. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!