Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult helyzet! Mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet! Mit tennétek? Huszonéves (24) és tini (16)!

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, december óta, legyen a neve T., egyetemista, egy egyetemre járunk.

Vagyok én, legyen a nevem P., egyetemista, 24 éves.

És legyen még egy lány, E., aki 16 éves, gimnazista, szintén itt tanul.

A problémám az, hogy bár T. csak egy pár évvel fiatalabb nálam, mégsem olyan gyönyörű és különleges, mint E.

De ugye ott a bökkenő a 16 év. Csakhogy nagy a csábítás, szűz, de bombanő, érzékeny.

Mit tennétek a helyemben? Elcsábítanátok E.-t, és dobnátok T.-t, ahogy tervezem?

Nem lenne nehéz, ami azt illeti, eléggé bír engem!

Persze az is pozitívabb dolog, hogy E.-vel minden reggel egy buszon vagyunk, és haza is általában egy időben szoktunk menni (bejárósok vagyunk mindketten, és egy közeli kisvárosban lakik tőlem), míg T. abban a városban lakik, ahol az egyetem van, tehát jóval messzebb.

Mit csinálnátok helyemben?


2011. jún. 25. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
F mint faszomsetuggyabazzegmán
2011. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
már eleve ott a baj h van bnőd és más fele kacsingatsz. undorító az ilyen. ha szereted akk vele maradsz, ha nem akk szakítasz vele minél hamarabb. ha tetszik és kedveled a másik csajt összejössz vele, ha meg csak dugni akarod akk verd agyon magad vaslapáttal és ásd el magad.
2011. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Hát első válaszoló kommentjéből ihletet merítve:


B, mint baz*megmindakettőt! :)

2011. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
szedd fel a tinit
2011. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 szamóca.. ***** válasza:
100%

azzal legyél akivel tényleg lenni akarsz.

ez az egész nem ilyen bonyolult, ne taktikázz, és kit érdekel ki hol lakik vagy mennyi idős. csak akkor lehetsz boldog ha azzal vagy, akivel akarsz lenni.

2011. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

T. -vel szakíts. minek ő neked.


Aztán nézz magadba, és gondolkozz el azon hogy hogyan is írsz te a lányokról 24 évesen. ás hogy ez hogyan minősít téged.


nem sok az a 8 év. teljesen korrekt. ha valóban szereted.

2011. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%

a) P=E-T*2(π) E=16 P=24 T=24-x

b) Ültess egy két palántát mint minden egyetemista

2011. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
pff.. s*ggfej! amúgy dobd a csajod, és ezt nem a te érdekedben mondom -.-' az hogy a másik 16 éves, sztem nem vész. de azt neked kell tudnod hogy ki mennyire érett a másikhoz.. -.-
2011. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban, nem lehet ok a távolság, pláne nem, ha egyébként naponta tudtok találkozni.

Nem bonyolult a helyzet. Ahogy írsz, abból kiderül, hogy neked T. nem kell, nem szereted, így a legjobbat akkor teszed Vele, ha szakítasz.


Az, hogy lépsz-e a tini felé, az csak rajtad múlik.

De előbb tedd rendbe az érzéseidet, mielőtt bármit teszel.

22/L

2011. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Hát Peti ezt most megszívtad. Timi voltam..
2011. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!