Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult helyzet! Mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet! Mit tennétek? Huszonéves (24) és tini (16)!

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, december óta, legyen a neve T., egyetemista, egy egyetemre járunk.

Vagyok én, legyen a nevem P., egyetemista, 24 éves.

És legyen még egy lány, E., aki 16 éves, gimnazista, szintén itt tanul.

A problémám az, hogy bár T. csak egy pár évvel fiatalabb nálam, mégsem olyan gyönyörű és különleges, mint E.

De ugye ott a bökkenő a 16 év. Csakhogy nagy a csábítás, szűz, de bombanő, érzékeny.

Mit tennétek a helyemben? Elcsábítanátok E.-t, és dobnátok T.-t, ahogy tervezem?

Nem lenne nehéz, ami azt illeti, eléggé bír engem!

Persze az is pozitívabb dolog, hogy E.-vel minden reggel egy buszon vagyunk, és haza is általában egy időben szoktunk menni (bejárósok vagyunk mindketten, és egy közeli kisvárosban lakik tőlem), míg T. abban a városban lakik, ahol az egyetem van, tehát jóval messzebb.

Mit csinálnátok helyemben?


2011. jún. 25. 20:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én meg Erika...és nagyon örülök :)



Én is szeretlek Peti (L)

2011. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

F vagyok. Peti, megcsaltál te homokláda?!!!!?!?!



Feri

2011. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 töptöröpp válasza:
100%
micsoda te és a feri ez nem xép. k voltam
2011. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

Keresnék egy tükröt, hogy szembe tudjam köpni magam.


Megint egy puhapö.cs, akinek egy 16 éves kislány kell, hogy "férfinek" érezze magát mellette, hát grat.

Még csak december óta van barátnőd, de már azon töröd a fejed, hogy egy kis pun.cikával feldobd a hangulatod, mert közelebb is lakik.

Te se vagy ennyi idősen érett egy komoly, normális, felnőtt kapcsolatra, ezért kell neked egy 16 éves szüzike.

(Már ha az egyáltalán, nehogy meglepetés érjen, milyen rutinosan szop.ja a fa.szod meg tartja oda az ánuszát)

Ráadásul szempont, hogy kihez kell kevesebbet utazni, mert olyan lusta, vagy mint az állat.


Tudod mit?

Szakíts a nőddel, nem érdemled meg, hátha hamar boldog lesz egy érett, értelmes, hozzá illő fiatalember mellett.

Te meg hajts rá a 16 éves pun.cira, aki arra hajt, hogy majd a dizsiben veszed a koktélokat, lehet veled menőzni a barátnők előtt, te meg párszor megk.rod, és jöhet a következő tinipi.csa, aki a pénzre hajt. Ha lesz egy jólfizető állásod, kocsid, lakásod, akkor ezzel úgy 40 éves korig elleszel.

De amíg buszozol, anyuci-apuci tart el, és nincs pénzed "bombanő" plázapi.csákra, addig sok csalódás fog érni az életben.

2011. jún. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

jav. mert fogadjunk senki sem érti. fiktív nevekkel


Van egy barátnőm, december óta, Anna, egyetemista, egy egyetemre járunk.

Vagyok én, Tamás, egyetemista, 24 éves.

És legyen még egy lány, Éva, aki 16 éves, gimnazista, szintén itt tanul.

A problémám az, hogy bár Anna csak egy pár évvel fiatalabb nálam, mégsem olyan gyönyörű és különleges, mint Éva

De ugye ott a bökkenő a 16 év. Csakhogy nagy a csábítás, szűz, de bombanő, érzékeny.

Mit tennétek a helyemben? Elcsábítanátok Éva-t, és dobnátok Anna-t, ahogy tervezem?

Nem lenne nehéz, ami azt illeti, eléggé bír engem!

Persze az is pozitívabb dolog, hogy Éva-vel minden reggel egy buszon vagyunk, és haza is általában egy időben szoktunk menni (bejárósok vagyunk mindketten, és egy közeli kisvárosban lakik tőlem), míg Anna abban a városban lakik, ahol az egyetem van, tehát jóval messzebb.

Mit csinálnátok helyemben?

2011. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%

Te tényleg 24 éves egyetemista vagy, mert nem látszik, hogy értelmi szinten ott lennél. Ha tetszik a 16 éves akkor szakíts a másikkal és ennyi. De ezt magadtól nem tudod eldönteni? A T. egyetemista lány meg legalább jól jár, hogy megszabadul tőled.

Ja meg nagy a csábítás, mert szűz? Na nem is mondok inkább semmit.

2011. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Egyetemista létedre elég nagy segg vagy, már bocs :DDDDDD Én is egyetemista vagyok, fiatalabb is nálad 2 évvel, de kinevetlek :DDDDDD
2011. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

Nekem egy 8 évvel idõsebb baràtom van, és vele sokkal jobban kijövök, jobban meg tudok vele beszélni dolgokat, lehet hogy ezzel te is így lennél... nem jelent sokat az a 8 év. Csak hajrá! ;)

L/18

2012. nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 fenui ***** válasza:
Hát kérlekszépen. egy hónapja van barátnőd és már azon gondolkozol, hogy kirakod? inkább szakíts vele, csak jobban jár vele, te meg nem érzed magad lekötve. de egyébként, ha meg szeretnéd a csajodat, ez fel sem merülne, tapasztalat. volt nekem is olyan, amikor egy másik lány is nagyon tetszett, de megbeszéltük a lánnyal, hogy nem csinálunk semmit, ami gázos lenne, mert szeretem a promat és nem akarom eldobni a kapcsolatunkat. nem bántam meg, bár azóta nem találkoztam a lánnyal, facebookon néha ránézek, és jókat beszélgatünk barátilag. ==> ellen kell tudni állni a kísértésnek, ha szerelmes vagy, mert csúnyán ráfaraghatsz, ha engedsz a testi vágyadnak.
2013. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!