Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a francért járnak a 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért járnak a 15 éves lányok huszonéves fiúkkal?

Figyelt kérdés

Nem kell általánosításnak venni, és tudom, hogy nem rég volt egy ilyen kérdés, de kifejteném álláspontomat:

1.) A 15 éves az még gyerek, a 20 éves az már felnőtt. Ha van is közös témájuk, akkor se lehet túl sok.

2.) A 20 éves már dolgozik (vagy egyetemre jár, de inkább dolgozik), a 15 éves iskolába jár. Találkozni se tudnak túl gyakran.

3.)Tudom, hogy elvileg a lányok hamarabb érnek, de gyakorlatban ez r*hadtul nem igaz. Ugyanúgy nevetgélnek, nem tanulnak (mert egy érett valaki már felfogja, hogy ő érdeke, és tanul), órákat töltenek fészbúkon. (Amit egy normális ember szerintem nem csinál.

4.)Az a 20 éves aki 15 évesekkel akar kikezdeni, az elég nagy kretén, nem? Biztos nem fogadja el a saját korosztálya, nem tud velük kijönni, ezért aztán keres egy ostoba kiscsajt, akinek rohadtul fog tetszeni, csak azért mert idősebb nála.

5.)Csak meg akarja fektetni a csajt a 20 éves, nem?


2011. márc. 17. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Azzal már nincs problémád, hogy a 18 évesek 20-21 évesekkel járnak?
2011. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

1. nem a kor számit!

2. nem a kor számit!

3. nem a kor számit!

4. nem a kor számit!

5. nem a kor számit!


most megismétlemxD


NEM A KOR SZÁMIT

2011. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első: Nem, azzal nincsen problémám.

Második: Oké, felfogtam, de ilyen fiatalon még az is számít.

2011. márc. 17. 18:13
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

Lássuk be, egy 15 éves fiú nem túl vonzó a csajok számára. Vézna, tapasztalatlan, csóró, a vonásai még kislányosak, hagy ne soroljam tovább. Mivel a csajok megtehetik, hogy huszonéves pasikkal járjanak, így meg is teszik.


Szerintem ennyi.


26/F

2011. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

1, nem annyira gyerek az:D

2, Hidd el megoldják. Pláne egy egyetemistával.

3, ezzel egyetértek, nem érnek hamarabb a lányok ,csak külsőleg.

4, Nem így van. Nem igaz, hogy kretén, meg nem tud kijönni a korosztályával. Szerintem azért csinálják, mert könnyebb felszedni egy kiscsajt, majd ágybavinni.

5, de

2011. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Annyira bírom, h úgy általában minden 15 éves lányt le hülyep*csáznak...

Vannak értelmes, érett lányok is, nem csak olyanok, akik nem tanulnak, pasiznak(esetleg a pasikkal mást is...) és játsszák a fejüket.

Nem értem, h miért látják így a mi korosztályunkat. Való igaz, h sajnos mostanában elterjedtek az ilyen csajok, de nem bírom az ilyen kijelentéseket velünk kapcsolatban. Innen is látszik, h a pasik csak az ilyen lányokat veszik észre. Ennyit a 15 évesekről.

A 20 évesekkel való kapcsolat szerintem nem átgondolt és még nem helyes. 5 év múlva, mikor úgy lesz a felállás, h 20 és 25 éves, az úgy már szerintem oké, de így felelőtlenség a lány és a fiú részéről is szerintem, bár mostanában nagyon elterjedt az az álláspont, h a kor nem számít....

15L

2011. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
csatlakozom a 26/f-hez. így van szerintem azért szeretné a csaj ha buliba nem kéne gondolkozni h igyak e még egy üdítőt, ki e tudja fizetni a 15-6 éves barátom...(vagy éppen más) meg hát 20 éves szereti a tiniket kis ártatlanok, és hát éretlenek, könnyebben rálehet a tiniket beszélni vmire a sexen belül,(ha meg aztmondja a lány h nem akkor másodszor is rákérdez és ha akkorsem akkor fenyegetőzik h akkor jolvanszia... aztán a kis buta lány csak belemegy mert megilyed...) meg hát a lány első után várja a többi sexet... nemígyvan? 18/f
2011. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

a probléma az, hogy az tegyük fel vannak a 15 éves lányok=100%

Lányok akik jó sunák: 80% ezek közül aki idősebbekkel találkozik: 75%

aki nem:5%

a amradék 20% pedig, hát na...

2011. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
A fiatalabb csajok azt mondják azért kell nekik idősebb mert ő már komolyan gondolja és nem csak szórakozni akar, valójában minden ilyen kis csaj csak azért csinálja, hogy vagánykodjon a többiek előtt. 15 éves kisfiúkra nem tudják azt mondani, hogy férfi mert még arrébb van attól. A barátnők között pedig ö lesz a "jani", hogy "he nekem 20 éves a pasim furikázz ide oda jajj de imádom." (Tisztelet a kivételnek, olyan lányoknak akik nem kifejezetten 20 év körüli csávókat keresnek, mert ugye van sok olyan kis csaj akinek csak olyan kell.) Másik szemszögből azaz a férfi szemszögéből csak azért jön össze egy fiatalabb lánnyal mert csak a lyukat látja rajta, képtelenség, hogy az eszéért "rabolja el". Az ilyen fasziknak csak az a lényeg, hogy legyen egy csaj és jó az neki. Ja és még legtöbb esetben egy 15 éves lány nem tudja pontosan mi az a szerelem és akár puszta kötődésre is azt hiszi, hogy szerelmes az idősebb csávóba.
2011. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

15/L Írtam.

"Nem kell általánosításnak venni"


Tudom, hogy nem csak ilyen van, csak ez sajnos gyakori.

2011. márc. 17. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!