Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltátok meg a párotokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok meg a párotokat? Titeket csaltak már meg? Miért?

Figyelt kérdés

Pároddal vagy együtt vagy akivel megcsaltad? Mennyi idő után? Milyen idős voltál akkor és most? Hogy derült ki és mi volt a reakció?


Bocsi a sok kérdésért, de érdekelne, hogy mi vezet oda, hogy az egyikőjük félrelép és mit szól a másik fél.

Kort és nemet is léccy!


2011. márc. 17. 14:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Lemaradt:

21 L

2011. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A mostani páromat soha nem csalnám meg.Korábban volt,hogy előfordult.Általában azért csaltam meg másokat,mert nem foglalkoztak velem,bunkók voltak,vagy mert rájöttem,hogy ők is megcsaltak.Ma már nem tenném meg,inkább szakítanék a sráccal,mint hogy félrelépjek.Nagyon megbántam mindegyik alkalmat,nem kellett volna.Egyik barátom se jött rá,akinek utólag elmondtam,az tudja közülük.Háát eléggé ki voltak akadva,a legtöbbször szakítás lett a vége a dolognak,ami jogos és korrekt lépés volt ezek után.

21/L

2011. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem csaltak meg , több, mint 4 év után ( ebből 2 együtt élés volt ).

Úgy derült ki, hogy rajta kaptam a libájával az ágyunkban..a reakcióm ütöttem , míg mozgott (nem volt nehéz több,mint 10 év thai box után ) :) / erre utólag nem voltam büszke :S

Természetesen szakítás lett a vége, mi más .

ja és 22 voltam akkor.


28 /L

2011. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt átéltem. Amikor megcsaltak, akkor nem volt válasz a miértre, de amikor én csaltam, akkor azt azért csináltam, mert azt hittem, hogy megint meg fognak csalni. Nem így lett. Sőt, egy rövid szünet után újra egymásra leltünk és most még jobban szeretjük egymást, mint valaha. Ő 31FF én meg 26L.
2011. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mindig is elítéltem a megcsalást.Nem is vagyok büszke rá, de megesett velem,bár van rá magyarázat.Jártam egy fiúval nevezzük Pistinek, 1 hónapot,de lekezelő volt bunkón viselkedett sokszor,és vhogy úgy éreztem nem ő sz igazi.Szakítottam vele majd összejöttem egy másik sráccal nevezzük Lajosnak.Lajossal két hétig jártam de rájöttem sem fizikailag sem lelkileg nem vonz,nem szeretnék vele lenni,és közben nagyon hiányzott Pisti és megbántam,hogy olyan hamar feladtam a dolgot,és otthagytam,nem adtam neki esélyt.Így egy este,elmentünk inni a barátaimmal a fősulin és megcsaltam Lajost,Pistivel.Rá 3 napra szakítottam Lajossal és elmondtam neki őszintén,hogy mást szeretek,és ,hogy sajnálom,hogy raboltam az idejét,meg,hogy megcsaltam.Újra összejöttem Pistivel,végre rendesen megismertük egymást,és egy nagyon rendes,imádnivaló, embert ismertem meg a személyében aki mindent megtesz értem,és én is érte,sose tudnám megcsalni,és tudom Ő sem engem.Már bánom,hogy akkor úgy kapkodtam,meg szakítottam vele,meg féltem,a kötődéstől,butucska leány voltam.Pisti azóta férjem,és most várjuk első babánkat,és meg kell mondjam ahogy telnek a napok egyre jobban szerelmes vagyok belé,csodálatos ember.
2011. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 21L
2011. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
En nem vagyok az a hutlen tipus,sot husegesnek tartom magam...de sajnos megtortent h az exszel csaltam meg a mostani parom 3 es fel ev utan....az oka sztem elso sorba az volt h meg mindig "erdekelt" ugymond a regi pasi ez ido alatt is,tehat valoszinu h meg nem igazan tettem tul tejesen magam rajta...ezt nem ugy kell erteni h a masik pasival csak szorakoztam ez ido alatt,mert szerelmes voltam bele meg o volt az elso stb....de most ott tartok h amiota megcsaltam azota ki is bekultunk,de mindig a masikrol abrandozok:((...es olyan rossz....mert szeretem a mostani paromat is akivel kibekultunk....de lehet h ez mar csak szeret???...nem tudom...de ez igy nagyon rossz:(
2011. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ja es 21L voltam....es meg a masik dolog h tavkapcsolat lett a tovabbtanulas miatt:(
2011. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!