Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, csaltátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, csaltátok meg a párotokat és miért? Mi volt az ok? Reszletesen ha lehet

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Már bocs, de a csajok is csalják a pasijukat. Ne csak a fiúkról beszélj.
2011. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Mert a másik ő vonzóbb volt, de annyit nem ért, hogy szakítsak.
2011. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De ő most csak arra kiváncsi hogy egy férfit mi vezérel bakker. Na. Mondta valaki hogy a nők nem tesznek ilyet? Ne kötözködj már, menjél aludni. Ahhoz intézi a kérdését akihez akarja.
2011. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez az elsőnek szólt:)
2011. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Folyton szexmegvonással "büntetett"..


Igen?-mondom...nem fogsz velem kib*szni..:D:DDdd

2011. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Neem olyan családbul száármazok. :) Becsület.
2011. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 B.angel ***** válasza:

Másik nő vonzóbb volt???

Már megint azt tapasztalom, hogy földhözragadt vagyok kissé. Számomra a párom a legvonzóbb az egész világon... Úgy látom, alig vannak becsületes normális emberek...(tisztelet persze a kivételnek, mert azok mindig vannak)

Bocsi az offért..

Amúgy 19/L

2011. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem még nem csaltak meg, biztosra tudom, mert a kapcsolat végén mindig a fejemhez vágták hogy bezzeg én megcsalhattalak volna de nem tettem( ezt akkor mondta amikor elvileg kapott egy fotót amin engem látott mással, tehát hogy megcsaltam, bár ez nem volt igaz). 6 és 2,5 éves kapcsolatok, most 1,5 éves kapcsolatom van, szerencsére még nem volt részem benne, vannak még szerelmes férfiak. 24L
2011. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
soha, és nem is tennék ilyet. ha meg előjönnének ilyen dolgok, hogy valakit vonzóbbnak találok, vagy "szexmegvonás" meg ilyenolyan "büntetések" jönnének, akkor gyorsan elgondolkoznék hogy mit ér még ez a kapcsolat, és előbb szakitanék, aztán a másik csaj...
2011. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!