Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, csaltátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, csaltátok meg a párotokat és miért? Mi vezetet rá?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nők, csaltátok meg párotokat és miért? Mi vezetett rá?
2011. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Háromszor. Csak alkalmi, egyéjszakás kalandok voltak, nekem nem jelentettek semmit sem. A barátnőmet szeretem.


Mi vezetett rá? A barátnőm messze lakik, más városban tanul, mint én, így csak hétvégén tudunk találkozni, és sokszor hiányzik a szex. Buliban voltam a haverokkal, ott volt a lehetőség, a lányok másztak rám, én pedig részeg voltam, és nem gondoltam bele a dolgokba. Meg egy kicsit úgy voltam vele, hogy egyszer vagyok fiatal, ki kell élveznem ezt az időt, mert ha egyszer elkötelezem magamat, többé nem lesz alkalmam rá, hogy ilyesmit tegyek. Ezek soha vissza nem térő alkalmak.


A barátnőmnek nem mondtam el, vele hosszú távra tervezek, mert nagyon rendes lány, tipikusan feleségnek való. Ezek a lányok csak hancúrra kellettek, semmi másra. A barátnőmet szeretem.


22/F

2011. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és igen!!

Több hónapot vártam arra hogy megváltozzon,nyeltem tűrtem neki,szabauldni nem tudtam tőle,megalázott stb...

És soha egy percre sem fogom megbánni!!A mostanit nem és soha nem is fogom!!!!

2011. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolós vagyok!nem tudja a srác és soha nem id fogja megtudni!Az vitt rá hogy sokszor megalázott,undorítóan viselkedett pedig szeretett!!Elhagytam erős voltam,több hónap kellett mire megértette hogy vége!Ott volt akkor a jelenlegi párom,aki kitartott mellettem és valahol az is motivált hogy ő ott van nekem és ki kell tartanom mellette.Nem fogom megbánni soha,és bűntudatot sem érztem,Megérdemelte!!!!
2011. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Rávinne egy pár dolog (főként a tapasztalatszerzés utáni vágy), de nem tettem meg.
2011. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Második válaszoló!

Kiverném az összes fogadat a barátnőd helyébe!!!

Szégyelld el magad te sz*r! Az alkohol nem kifogás, ha szereted a párod nem csalod meg. Szánalmas vagy.

2011. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!