Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak/fiuk! Csaltatok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak/fiuk! Csaltatok meg a parotokat? HA igen mennyi ido utan?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem csaltam meg és nem is fogom,mert ő az életem értelme!Aki megcsalja a párját az nem szereti igazán!!én sosem tennék ilyet a párommal!
2009. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

istenem , te akkor egy álomférfi vagy :) a kivétel aki erősíti a szabályt. :)

27/L

2009. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőm is ezt mondja ,hogy álom férfi vagyok!De csak az ő álmában élhetek és élek!:) Nagyon szeretem őt senkiért nem adnám!
2009. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Én se csaltam meg sose.Pedig már 2 éve együtt vagyunk.Szerintem aki igazán szereti a párját az nem fekszik össze mással.
2009. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Hiszek a holtig tartó szerelmben. Találkoztam már olyan nővel, akivel le tudtam volna úgy élni az életemet, hogy soha nem csalom meg és senki másra nem is vágyok.


Most nem olyan nővel vagyok.


Ennek ellenére soha nem csaltam meg senkit sem és tudom, ha mégegyszer találkoznék olyan nővel aki boldoggá tesz, akkor nem is fogom.


Viszont mióta olyan nőkkel voltam együtt akik nem tudnak igazán boldoggá tenni, volt pár helyzet, mikor majdnem megtörtént. Egyszer két nő hívott, hogy hármasozzak velük. Akivel együtt voltam akkor már egy hónapja nem feküdt le velem. Mégsem csaltam meg. Utána két hónappal később megtette ő velem.


Én ennyit tudtam erről a témáról leírni.


F/32

2009. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Én sem csalnám meg soha!!!:)

26F

2009. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
23:21-es vok és 20/F
2009. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Engem egyszer csaltak meg, még nagyon friss volt a kapcsolat, és az előtt feküdt le azzal a kis riban.cal, mint hogy én megtettem volna, pedig csak 1 hónapot kellett volna várnia. Mellesleg a csaj egy közös ismerős pár szuka tagja volt. Szakítottunk, de az új párját is megcsalta a srác. Meg szerintem mindenkit. Van akinek tényleg ilyen a természete
2009. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

előző vagyok, ez az egész persze később derült ki

25/L

2009. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Én már 2 és fél éve vagyok a párommal, nem csalom meg, mert szeretem. És ha már nem is szeretném, akkor sem csalnám meg, hanem szakítanék és úgy kezdenék egy másik kapcsolatba. Nincs annál rosszabb mint amikor valakit ilyen módon elárul a szerelme!
2009. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!