Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltátok meg a párotokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok meg a párotokat? Titeket csaltak már meg? Miért?

Figyelt kérdés

Pároddal vagy együtt vagy akivel megcsaltad? Mennyi idő után? Milyen idős voltál akkor és most? Hogy derült ki és mi volt a reakció?


Bocsi a sok kérdésért, de érdekelne, hogy mi vezet oda, hogy az egyikőjük félrelép és mit szól a másik fél.

Kort és nemet is léccy!


2011. márc. 17. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hát barátom 17volt és én 15lány nem feküdtem levele ezért... lefeküdt bnőmmel... szarul esett főleg h tudtam róla mert bnőm nem birta és elmondta nekem és a srác még a képembe hazudott de nem kerek az élet mindig van valami hiba és ez van meg kell szokni h néha csalodni is kell....:S:S:S:S
2011. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Igen csaltam már meg, ez csókban értendő... 2 kapcsolatom volt, és mindkettőt sajnos.. az elsőt 3 év után, vele 6 évig voltam együtt, sosem tudta meg. A másodikat pedig az elsővel, mert nagyon vágytam hozzá vissza, ő sem tudta meg (mondom mindegyik csak csók volt). Ha ők lettek volna az igaziak akkor nem csalom meg, elhanyagoltak, nem bántak velem jól, nem éreztették, hogy szeretnek ezért csaltam meg. A mostani párommal 1,5 éve vagyok együtt, őt nem csaltam meg, nem is fogom, mert érzem ő az igazi, és így már nincs rá késztetés, ő foglalkozik velem, szeret, és megadja azt ami miatt nem kell más fele kacsingatnom. Szégyen nem szégyen, sztem sokan csalják a másikat és sajnos nem csak csókkal. 24N
2011. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Én olyan voltam, akivel megcsalták. Elég szar volt, hogy titkolni kellett és végül nem derült ki.
2011. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ja és engem tudtommal még nem csaltak meg...bár ki tudja. 2. voltam.
2011. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Kb.3 honap után.

Kölcsönös csalás volt,azért mert szarul tanult és nem maradhatott fenn (vidéki) hanem haza kellett mennie tanulni. Szerzett vidéki szeretőt

Én:18,Ő:16 most én:25 Ő:23

Közös imerős mondta.

Valahogy érdektelenek voltunk,szerencsére.

25/F

2011. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Engem csaltak már meg, nagyon rosszul esett, mert bíztam benne, de megbocsájtottam és ennek az lett az eredménye, hogy kb. fél évvel később ő dobott engem.Soha többet nem bocsájtok meg ilyesmit senkinek.Tanultam belőle.Csak az a legrosszabb,hogy még mindig ugyanúgy szeretem.Azt mondják ez a szerelem.Csak sajnos nem érdemli meg az illető.

Szép az élet...:(

2011. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Volt barátnőm 1 éves kapcsolat során csalt meg amikor 6 hónaposak voltunk. Nem jöttem rá azzonalt de több tényező és a szakmám által sikerült rájönnöm hogy megcsalt.

Világ omlott össze bennem mivel mindig a kedvében jártam és nem voltrá oka hogy megcsaljon csak úgy hozta a sors.

Miután megtudtam tovább folytattam de csak ráfaragtam majd vége lett. 22/f

2011. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem csaltak,de csak utolag tudtam meg hogy volt baratnoje....terhes baratnoje!!!!!Undorito,hogy megcsalta!!! utalom,hogy belekeveredtem.....rosszul vagyok magamtol,pedig nem az en hibam volt:(
2011. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Egszer igen,a mostani opárpmat,nagyon megbántam de komolyan.

Én akkor 17 voltam,ő 19.Fél éve voltunk akkor együtt,csak egy csók volt de nálunk már ez is megcsalásnak számít.Oka:fogalmam nincs miért tettem.Bevalottam a páromnak már másnap,nembírtam a szemébe nézni...!

Nagyon bántotta de megbocsátott mert szeret és őszinte voltam.Azóta is együtt vagyunk (már 5éve),már jegyesként és együtt élünk.Én komolyan megbántam,és soha többé nem teszek ilyet mert a megcsalás és a hazugság nagyon csúnya dolog!

2011. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

1. eset: Én csaltam meg a páromat,akivel 2 hónapja voltam.Másnap szakítottam vele,okot elhallgatva.

2. eset: Baráti körömből egy sráccal kerültem testközeli helyzetben,akinek volt bnöje.Megcsalta velem.

3. eset: Egy srácnak voltam a szeretője,akinek élettársa van.

4. eset: Lefeküdtem egy sráccal,akivel együtt dolgoztam,volt bnöje.Ejtette a nőjét miattam. Kb 2 hónapra rá engem csalt meg.

2011. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!