Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mind ilyenek?

Figyelt kérdés

Érzelmek


A legfontosabbak. Szeretnék magukat jól érezni. Erősnek, kívánatosnak, boldognak, egyetlennek a világon, és vágynak a kényeztetésre. Mint a macskák.

Általában nagyon jól tudják mit akarnak, csak nem mindig merik kimondani, mert nem tartják illőnek, csak mosolyognak, pirulnak, és hárítják a döntést, hogy ne ők viseljék a felelősségét.


Egy nő sokkal könnyebben zuhan depresszióba, sokkal több szorongást él át, mint egy férfi. Már gyerek koruktól gyengédebben, gyengébben nevelik őket, és az évek során rengeteg stresszt élnek meg. Hatalmas a nyomás rajtuk, még a többi nő miatt is, nem csak a mindennapokban.


Ha egy nő nem divatos, nem vékony már nem is lehet kívánatos. Ez az, amit bemagyaráznak nekik, ezért hiába esne neki jól egy fagyi, nem biztos, hogy mondani fogja, vagy meri,ezért ácsorog egy óráig a fagyipult előtt, és ezért választ sokszor inkább salátát, pedig pörköltre vágyik.


Nem azt várják, hogy a férfi döntsön helyettük, hanem azt hogy megérezze a rezdüléseit, tudja, mire gondol, mire vágyik..


NA ÉS FORDITVA MÁR NEM IS SZÁMIT HOGY EGY FÉRFI MIRE VÁGYIK?


AMIKOR VOLT B NÖM,AKKOR SEM IGAZÁN VISZONZOTT SEMMIT..

AKKOR NEM IS TUDOM MIRÖL BESZÉLÜNK..


SOHA MEGNEM FOGTA A KEZEMET,HA ÉN NEM FOGTAM MEG NEKI..


ÉS ERRE MÉG EGY LÁNY SEM VOLT KÉPES,PEDIG VOLT MÁR EGY PÁR LÁNY AZ ÉLETEMBEN,DE A ROMANTIKA AZT SE TUDJÁK ESZIK-E VAGY ISSZÁK..MIÉRT MOST OLYAN NAGY DOLGOT KÉREK HOGY ÖLELJEN VAGY FOGJA MEG A KEZEM? HA MÁR MONDANI KELL ÉS NEM TUDJA MAGÁTOL AKKOR MÁR ITT NAGY GONDOK VANNAK SZERINTEM..


ui: JÖHET A RIZSA HOGY ROSSZ LÁNNYAL TALÁLKOZTAM..NA PERSZE


2011. márc. 17. 11:40
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

ma 20:41

Tudod én átlag fölötti érzékel rendelkezek és hogy mi is ez pontosan elküldöm neked priviben,csakhogy tisztán láss!


Szerintem romantikus alkalmat jelenthet:a játszadozás;a cinkosság

valamiben;a finom rezdülések;hogy minden mozdulatodnak jelentősége

van;az összebújások;a csókok;az egymásnak szegezett tekintetek;

amikor két ember olvas egymás szeméből;amikor egy hétköznapi

epizód megtelik szerelmes tartalommal..

2011. ápr. 24. 20:50
 42/49 anonim ***** válasza:

Szia!


Elolvastam amit küldtél.

Most mondjam azt, hogy az hogy ilyen vagy az átok és tehetség is egyben? Lehet hogy most sarkítottan írom le a dolgot, de az, hogy ilyen jól reagálsz a dolgokra az segít abban, hogy olvasni tudj másokban és tudod. DE:

A másik oldalról megközelítve a dolgot nagy az esély arra, hogy kihasználnak Téged és ott ejtenek pofára, ahol csak tudnak.....ez az élet gonoszsága.


Amit a romantikára írtál: ezek azok a dolgok, amik egy jól működő párkapcsolathoz kellenének.

2011. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

ma 21:14


Furcsa dolgok ezek amúgy tényleg!

Ha pl a barátaimat kérdezik róllam hogy milyen ember vagyok akkor mindegyik azt mondta eddig még hogy nincs vele baj,normális gyerek..Na mármost ha nem ez kell a lányoknak hanem a bunkó pasikra buknak,akkor ha megint megkérdeznék az ismeröseimet hogy milyen gyerek,akkor meg jobb lenne ha azt mondanák hogy nagyon bunkó gyerek,egy szélhámos! De most komolyan ezt feltudja egy normális emberi lény fogni hogy melyk a vonzzób számára..Na és amig nem tudjuk ezekre a választ hogy a lányok miért a másodikat választják MINDIG addig szerintem nem haladtunk elörébb..

2011. ápr. 24. 21:20
 44/49 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit tudok mondani, hogy egyes szituációkban fent a másikban meg lent. Mindenesetre szerintem ne változz meg és ne kérd, hogy a barátaid hazudjanak rólad, mert az előbb-utóbb úgyis kiderül, szóval feleslegesen ne bonyolítsd még az életedet. :)


A másik dolog meg, hogy amíg mindenki a ,,pláza babákra" bukik, nincs miről beszélni.....

2011. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

látom kicseleztél :)


végül is jogos!


De ha nem változok meg,hanem mindig önmagamat adom,akkor meg örökkre ilyen szánalmas maradok szerintem,nem? mármint ha jófiú vagyok akkor a lányok nem fognak hozzám szólni..Lehet felkellene boritanom elöttük egy kukát..xd


nekem amúgy az átlagos a tömegben elvegyülö leánykák tettszenek,a plázacicák,maradjanak csak eladónak amikor töllük vásárlok..xd

2011. ápr. 24. 21:37
 46/49 anonim ***** válasza:

Annyira azt érzem, hogy az én érzéseimet írtad le. Őrülten vágyom valakire, akit szerethetek, imádhatok, és a legkülönfélébb módokon mutathatjuk ki egymásnak a szeretetünket. Közös séta éjjel, hallgatni a madarak énekét, szerelmes üzenetek, szerelmeskedés, éjszakákba nyúló beszélgetések. Egyetlenegy ilyen partnerem volt, de elszalasztottam. Azt hiszem, egyedül vagyunk a világban:( Viszont egy olyannal én sem szeretnék járni, akivel nem lehet értelmesen beszélgetni, és akinek nincsenek érzései.

20/L

2011. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Hm....egyenes, őszinte vagy....tényleg szánalomra méltó ember lehetsz :D

Nézd már kívülről magadat és ne másokhoz hasonlítsd a tulajdonságaidat. Körülötted egy csomó mindenkinek van kapcsolata? Nem kell velük foglalkozni, neked is lesz. Meg akinek van, az nem jelenti azt hogy, boldog is benne. Egy csomó mindenkinek azért van, mert igen ő a menő csaj/srác, hogy elmondhatja ,,ő a valaki". Na, az ilyenek vannak egymásra programozva IQ eléri vagy az 50-et, de neki fontos párkapcsolata van... őket valahogy nem tudom irigyelni.


A kuka felborítását próbáld ki nyugodtan, hátha utánad veti valaki magát....lehet, hogy divatot teremtesz. :)

2011. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

ma 21:49


Rendesen melengeti a szivem hogy hasonló véleményen vagyunk..Irtam neked privibe..

2011. ápr. 24. 22:01
 49/49 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!