Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mind ilyenek?

Figyelt kérdés

Érzelmek


A legfontosabbak. Szeretnék magukat jól érezni. Erősnek, kívánatosnak, boldognak, egyetlennek a világon, és vágynak a kényeztetésre. Mint a macskák.

Általában nagyon jól tudják mit akarnak, csak nem mindig merik kimondani, mert nem tartják illőnek, csak mosolyognak, pirulnak, és hárítják a döntést, hogy ne ők viseljék a felelősségét.


Egy nő sokkal könnyebben zuhan depresszióba, sokkal több szorongást él át, mint egy férfi. Már gyerek koruktól gyengédebben, gyengébben nevelik őket, és az évek során rengeteg stresszt élnek meg. Hatalmas a nyomás rajtuk, még a többi nő miatt is, nem csak a mindennapokban.


Ha egy nő nem divatos, nem vékony már nem is lehet kívánatos. Ez az, amit bemagyaráznak nekik, ezért hiába esne neki jól egy fagyi, nem biztos, hogy mondani fogja, vagy meri,ezért ácsorog egy óráig a fagyipult előtt, és ezért választ sokszor inkább salátát, pedig pörköltre vágyik.


Nem azt várják, hogy a férfi döntsön helyettük, hanem azt hogy megérezze a rezdüléseit, tudja, mire gondol, mire vágyik..


NA ÉS FORDITVA MÁR NEM IS SZÁMIT HOGY EGY FÉRFI MIRE VÁGYIK?


AMIKOR VOLT B NÖM,AKKOR SEM IGAZÁN VISZONZOTT SEMMIT..

AKKOR NEM IS TUDOM MIRÖL BESZÉLÜNK..


SOHA MEGNEM FOGTA A KEZEMET,HA ÉN NEM FOGTAM MEG NEKI..


ÉS ERRE MÉG EGY LÁNY SEM VOLT KÉPES,PEDIG VOLT MÁR EGY PÁR LÁNY AZ ÉLETEMBEN,DE A ROMANTIKA AZT SE TUDJÁK ESZIK-E VAGY ISSZÁK..MIÉRT MOST OLYAN NAGY DOLGOT KÉREK HOGY ÖLELJEN VAGY FOGJA MEG A KEZEM? HA MÁR MONDANI KELL ÉS NEM TUDJA MAGÁTOL AKKOR MÁR ITT NAGY GONDOK VANNAK SZERINTEM..


ui: JÖHET A RIZSA HOGY ROSSZ LÁNNYAL TALÁLKOZTAM..NA PERSZE


2011. márc. 17. 11:40
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
31%

"SOHA MEGNEM FOGTA A KEZEMET,HA ÉN NEM FOGTAM MEG NEKI.."


- ebben benne van minden. A válasz is a kérdésedre. Csak még nem érted. Ha nem vagy még 20 éves, akkor ez nem katasztrófa, majd idővel megérted. Ha viszont elmúltál már 30, akkor nagy bajban vagy, menj dilidokihoz!

2011. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

ma 11:52

Csak értelmes válaszokat várok!!!!!!!!!

2011. márc. 17. 11:54
 3/49 anonim ***** válasza:

Rossz lánnyal találkoztál :))

Azt én is észrevettem, hogy nagyon sok nő, nagyon passziv, magától nem csinálna semmit.Én például sok hideg nővel találkoztam, még én voltam érzelmesebb nála, de kerülöm őket...

Olyan lányt kapjál magadnak, aki értékel.

2011. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Mi sosem fogjuk egymás kezét.Megölelni egymást meg néha otthon szoktuk amikor egymás útját keresztezzük(1-2 pillanatra)Utcán,nyilvános helyen nem ölelkezünk, nem csókolózunk,nem mászunk egymásra.
2011. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok is.

Én is elvárom, hogy foglalkozzon velem a fiú, hogy szeressen, hogy tiszteljen, stb.

De tudom, hogy az mennyit jelent a fiúnak mikor én fogom meg a kezét, mikor én bújok oda hozzá, mikor én mondom azt, hogy majd megőrülök érted.

18 évesen én is úgy gondolodtam, hogy a fiúnak kell megtennie mindent.4évvel lettem csak öregebb de láttom, hogy a fiúnak is vannak érzései és ők is igénylik a gyengédséget, a figyelmet a romantikát stb.:)

2011. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
Én nem mondom,hogy rossz lánnyaltalálkoztál!Én is mindig megszivtam a nőkkel kapcsolatban!Már nem erőltetem!Letettem a dologról!Csak masztizok!Nem itélkezm senki felett.Nekem igy sikerült!Már nem vok tini és tudom,hogy vannak emberek akiknek igy sikerül bármit tesznek!
2011. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
90%

Én nem szeretem a fagyit, de semmi lelkiismeret furdalás nélkül küldök le akár több sajtburgert, mert éppen arra vágyom. Ha fogyókúrázom, magam miatt teszem, mert elsősorban magamnak kell megfeleljek, nem másoknak. Ha már magammal rendben vagyok, onnantól a kisugárzásomon is meglátszik.


Igen, a lányok alapból érzelmesebbek, de azért a férfiakat sem kell félteni. VAgy lehet ugyanolyan érzékenyek vagyunk, csak a férfiak ezt titkolják? Szerintem bizonyosan, mivel életem során, akárhány férfival volt dolgom, mindet láttam már sírni. Persze őket gyerekként is úgy nevelik, hogy: "katona dolog". Ezért ezt elfojtják, de hidd el, ha valakihez közel kerül egy férfi, akkor már könnyen megnyílik, ezáltal könnyen kimutatja az érzelmeit.


Az, hogy neked ilyen barátnőd volt, arról nem tehet az egész női nem.

Akkor már én is nekiállhatnék szidni téged és az összes többi férfi társadat, hogy mind egy taplók vagytok. Hogy miért nem teszem? Mert hiába volt ilyenekkel dolgom, vagyok olyan értelmes, érett gondolkodású, hogy nem kenem rá egy hibáját az összesre.


Elég fiatalka vagy még...

2011. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:

Én értem, h miről beszélsz, de te vagy a férfi nem?


Amikor egy lány rám hajt, kedveskedik esetleg ne adj ég ő fogdossa az én combom jelezve, hogy nem lenne ellenére a kufirc én érzem magam rosszul! mintha csaj lennék akit meg akarnak dugni!


Mivel én vagyok a férfi ezért én szeretek/akarok irányítani és ha le akarok feküdni egy nővel akkor majd én fogdosom az ő combját ha pedig udvarolni akarok egy nőnek akkor meg engedtessék már meg, hogy én hajtsak ő rá és ne fordítva.....akit egy nő hódit meg az nem férfi az papucsállat és ne várjon tiszteletet a nőtől a kapcsolatban, mert mire fel?


Szóval nem fogta meg a kezed? Gáz!


Kérdés: hogy jöttetek össze? Ugye te kezdeményeztél? Te hajtottál rá? Te csókoltad meg először? Te voltál a domináns Férfi a kezdetektől?


Mert ha te csak voltál és a csaj tett azért, hogy összejöjjetek akkor miről beszélünk?

Akit meghódít egy csaj viselje a következményeit!!!

2011. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

ma 11:55

Igen erröl a ridegségröl beszélek..

De akkor miért nem mondja hogy kopjak le és nem én vagyok aki neki kellek? Az érintés az igencsak fontos dolog,az érintés varázsa talán a szerelemben a legteljesebb. Elég egy ujjal megérintenünk kedvesünket, máris bizsereg az egész teste, rózsaszínné válik a világ, eltűnnek a gondok, az idő megáll, s ez a varázslat örökké tarthat, ha újra és újra ezt a szeretetet, ezt a fényt adjuk párunknak. Néha még látni ilyen csodát, amikor két idős ember kéz a kézben jár, mintha egyek lennének. Szeretetük fénye messze kisugárzik, s talán mások is meglágyulnak tőle, észbe kapnak, hogy elrohant az élet, és épp a legfontosabbat hagyták ki belőle..

2011. márc. 17. 12:11
 10/49 anonim ***** válasza:
81%

12:01-nek


Attól hogy téged zavar, ha egy csaj fog meg téged, nem jelenti azt, hogy minden férfit zavar.Mi van abban rossz, ha a csaj is akar szeretkezni és kimutatja.Szerintem semmi.Én kimondottan szeretem, ha egy csaj kifejezi magát,megfogja a kezem, megcsokol magától még ő is kezdeményezhet...attól én nem érzem kevesebb férfinak magam.A lényeg egymás kiegészítése, nem az a lényeg, hogy a társadalmi elvárásoknak megfeleljünk.

2011. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!