Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mind ilyenek?

Figyelt kérdés

Érzelmek


A legfontosabbak. Szeretnék magukat jól érezni. Erősnek, kívánatosnak, boldognak, egyetlennek a világon, és vágynak a kényeztetésre. Mint a macskák.

Általában nagyon jól tudják mit akarnak, csak nem mindig merik kimondani, mert nem tartják illőnek, csak mosolyognak, pirulnak, és hárítják a döntést, hogy ne ők viseljék a felelősségét.


Egy nő sokkal könnyebben zuhan depresszióba, sokkal több szorongást él át, mint egy férfi. Már gyerek koruktól gyengédebben, gyengébben nevelik őket, és az évek során rengeteg stresszt élnek meg. Hatalmas a nyomás rajtuk, még a többi nő miatt is, nem csak a mindennapokban.


Ha egy nő nem divatos, nem vékony már nem is lehet kívánatos. Ez az, amit bemagyaráznak nekik, ezért hiába esne neki jól egy fagyi, nem biztos, hogy mondani fogja, vagy meri,ezért ácsorog egy óráig a fagyipult előtt, és ezért választ sokszor inkább salátát, pedig pörköltre vágyik.


Nem azt várják, hogy a férfi döntsön helyettük, hanem azt hogy megérezze a rezdüléseit, tudja, mire gondol, mire vágyik..


NA ÉS FORDITVA MÁR NEM IS SZÁMIT HOGY EGY FÉRFI MIRE VÁGYIK?


AMIKOR VOLT B NÖM,AKKOR SEM IGAZÁN VISZONZOTT SEMMIT..

AKKOR NEM IS TUDOM MIRÖL BESZÉLÜNK..


SOHA MEGNEM FOGTA A KEZEMET,HA ÉN NEM FOGTAM MEG NEKI..


ÉS ERRE MÉG EGY LÁNY SEM VOLT KÉPES,PEDIG VOLT MÁR EGY PÁR LÁNY AZ ÉLETEMBEN,DE A ROMANTIKA AZT SE TUDJÁK ESZIK-E VAGY ISSZÁK..MIÉRT MOST OLYAN NAGY DOLGOT KÉREK HOGY ÖLELJEN VAGY FOGJA MEG A KEZEM? HA MÁR MONDANI KELL ÉS NEM TUDJA MAGÁTOL AKKOR MÁR ITT NAGY GONDOK VANNAK SZERINTEM..


ui: JÖHET A RIZSA HOGY ROSSZ LÁNNYAL TALÁLKOZTAM..NA PERSZE


2011. márc. 17. 11:40
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megvan a saját világa,igy nekem is..
2011. márc. 21. 20:52
 32/49 anonim ***** válasza:
87%
pedig erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy rossz lányokkal találkoztál. Nem akartak igazán téged. Általánosítani emg megint csak nem kell, én nem ilyen vagyok.
2011. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

ma 18:21

Furcsa amúgy hogy én teljesen más romantikát képviselek,mint a mai lányok..Nem a tömegfilmekböl meritek,ez a lényege..

2011. ápr. 24. 18:27
 34/49 anonim ***** válasza:
Szia! Én 21 éves csaj vagyok, 19 évesen jöttem össze a szerelmemmel, azóta együtt vagyunk. Hihetetlenül odavagyok Érte, ez a kezdetektől így volt. Az összes "első lépés"t neki kellett megtennie, mert én hihetetlen passzív voltam, meg hát az első lépésekre azt is mondom, hogy a férfi dolga megtenni ezeket a kezdeményezéseket:) Persze biztatni szabad rá:D De ami a lényeg: neki is meg kellett engem kérnie, hogy én is legyek olykor kezdeményező fél. Ez 1-2 nap után jött elő, ekkorra érett meg benne az, hogy nagyon örülne, ha viszonozva érezné a törődését. Teljesen összeomoltam, mert ugyan mindent viszonoztam, és azt hittem, így rendben is van minden, érzi ő, hogy szeretem... de mindig neki kellett előbb hozzám bújni, megfogni a kezem, megölelni, megcsókolni, stb., és hiába adtam vissza duplán, hiányzott neki, h én is csak úgy spontán támadjam le ilyesmikkel. Mikor elmondta, hogy szüksége van neki is erre, hogy érezze a ragaszkodásom, a szerelmem, stb. akkor el kellett kezdenem megerőltetni magam, hogy akkor olykor sikerüljön beelőznöm őt ilyen gesztusokkal, stb. És komolyan nevelnem kellett magam! Jelentem: sikerült, most már természetesen jön mindez, de meg kellett tanulnom. Ne legyél szigorú a barátnőidhez, lehet, h náluk is ez a helyzet. Nekem sem volt 19 éves fejjel sem egyértelmű, hogy a srácok is úgy működnek érzelmileg, mint mi, csajok:) Nem baj, ha finoman adagolod nekik, hogy neked is jólesne, ha közelednének... de ne azt mondd, hogy ŐLELJÉL MEG TE, FOGD MEG A KEZEM TE!:D Érted:)
2011. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok, javítás: nem egy-két nap, hanem HÓNAP után jött elő a kérdés
2011. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Tudod,nem értem,hogy miért fröcsögsz itt ennyire. Elismerem,hogy sok mindenben igazad van és valós problémákat feszegetsz,de ez azért nem egy sablon dolog,amit minden helyzetre rá lehet húzni. Vannak ilyen lányok,vannak olyanok meg amolyanok...és ezen az oldalon már közhely ugyan a "ne általánosíts" mondat,mégis ezt írnám neked. Annak ellenére,hogy rám nem jellemző az,amit leírtál (4 év után is romantikázom a párommal,hajlandó vagyok kezdeményezni meg dönteni és én bizony a pörköltet választanám) mégis azt mondanám, hogy a férfiaknak is vannak hülyeségeik és szerintem minden nő tudna írni egy ugyanilyen monológot arról,hogy mégis miért ilyen minden férfi?! A problémáknak,hibáknak a nagy részét pedig az emberek egymásból váltják ki egymásból...pl: Azt sugallják,hogy 60 kg felett már nem lehet vonzó egy nő,akkor kialakul egy komplexus...Ha néhányan azt mondják,hogy nyálas,ódivatú dolog a vörös rózsa,akkor egyre kevesebb férfi fog azt ajándékozni...és még sorolhatnám,de az a lényeg,hogy,amiket felhoztál,azok mind olyan dolgok,amikért a társadalom és a média a felelős vagy a korosztályos marhaságok. És erről most lehet itt filozofálgatni,de semmi értelme,mert ezért nem Te nem én és nem egyének a felelősek,ez ennél sokkal bonyolultabb,de ne feledd,hogy mindig vannak kivételek,nem is kevesen és azt a sok-sok kivételt mind megsérted azzal,ha néhány rossz tapasztalatnak köszönhetően vádaskodsz.
2011. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

ma 18:53

Nagyon aranyos a történeted,na és igen sok jó dolgot osztottál meg velem..Csak akkor van gond hogy ha már eltelik bizonyos idö,tegyük fel 5 év,és akkorsem képes lépni a lány,akkor mi van?

2011. ápr. 24. 19:03
 38/49 anonim ***** válasza:
18:53-as vagyok. Hát, ha 5 év alatt sem lenne kölcsönös a dolog, én nem is hiszem, h 5 évig együtt maradna a pár. Annyi ideig nem bírhatja egy srác a vágyai be nem teljesülését... meg hát az tényleg eleve rossz sztem is, ha nem merül fel a kölcsönösség iránti vágy a lányban. Bennem megvolt ez, csak mint utólag kiderült, nem teljesen egyre gondoltunk "kölcsönösség" alatt a barátommal. De az ilyesmit meg lehet beszélni egy olyan kapcsolatban, aminek még lehet jövője. Ahol nem lehet, azért a kapcsolatért talán nem is kár, akkor tovább kell lépni, ha semmilyen szinten nem tudnak az igények és vágyak egymáshoz közeledni. De sztem tényleg az a kulcs, hogy beszélni kell róla, hogy egyáltalán kinek mi a vágya. Ebben igazad van, hogy mondani kell, mert néma gyereknek... a stílus nem mindegy mondjuk, de ha szereted a lányt, úgysem bunkón mondod neki:)
2011. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Mert volt egy lány akinél ez volt a gond,és 4 évig próbálkoztam,reménykedtem és türelmes voltam vele,de semmi..Szóval nekem senki ne mondja hogy akkor nincs türelmem meg ilyenek..És én csak arra vártam 4 évig hogyegyszer a fülembe suttogjon v mi szépet,vagy meglepjen egy plüssel,vagy csak átöleljen magától,vagy a kezemet megfogja..Nekem tettszet a lány,és nem a szexre hajtottam,és ezért vártam..De nem történt semmi..
2011. ápr. 24. 19:41
 40/49 anonim ***** válasza:

Nemtől függetlenül mindenki arra vágyik, hogy szeressék, kényeztessék, romantikázzanak vele. A gond ott kezdődik, hogy RELATÍV DOLOG, hogy kinek mi a romantika.

Én elhiszem, hogy rossz, mikor csak Te nyújtassz valamit a másik felé (a kezedet) ő meg soha semmit.

Amúgy tényleg lehet, hogy nem a megfelelő lánnyal találkoztál.

(Megosztom veled, hogy 21 éves egyetemista lány vagyok és még nem volt barátom. Nem tartom magamat egy bányarémnek, csak mindig úgy közeledtek felém, hogy ha nincs jó, akkor jó a szamár is és mindig én voltam a szamár. A másik meg, sok minden kiderül abból, hogy hogyan közeledtek feléd. Na, hát amit felém mutattak az minden volt, csak nem romantikus.)

Szerintem abszolút jogos a ,,felháborodás", hogy a férfiaknak is vannak érzéseik, de ehhez olyan partner kell, aki ezt fel is fogja.

Amit meg a nők alakjáról írtál, hát....először is szerintem magunknak kell megfelelni és csak utána másoknak.

2011. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!