Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti kivétel nélkül mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kivétel nélkül mind a helyes pasikra buktok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 11:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
na, az előbb válaszoltam hasonló kérdésre. mi az, hogy helyes? ez relatív. nekem már tetszett (mások szerint) "nem helyes" fiú, mert én vonzónak láttam, és kész.
2011. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a "helyes".
2011. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nem fogják bevallani, de igen, mind.
2011. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

"Nem fogják bevallani, de igen, mind."


teljesen igazad van, de akkor érvénybe lép a második válaszoló kommentje. :)

2011. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Viszont van, aki nagyon sok lány szerint helyes, van aki csak néhány szerint, és van aki senkinek se tetszik. Utóbbi nem is kell senkinek.
2011. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Akkor csak igaz!
2011. máj. 8. 12:38
 7/28 anonim ***** válasza:
Ez tök hülyeség. Minden csak a helyes pasikra bukik, és minden pasi a szép lányokra. Az más kérdés, h mindenkinek más a helyes és a szép...
2011. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj tizenéves korban meg huszonéves kor elején még úgy van, hogy a kinézet 98%- ban számít a legtöbb csajnál, a maradék 2% meg a belső....Meg a középiskolás években még nagy jelentősége van számukra annak is, hogy ak örnyezetük mit gondol a pasiról. Aki abban az időben nem olyan népszerű, azzal nem nagyon akarnak kapcsolatot a lányok...Aztán 25 éveskor felé azért már változni fog a helyzet,a hogy én látom. Akkor inkább keresik az elköteleződést, meg már nem a Justin Bieber féle kisfiús srácok tetszenek nekik kizárólag, hanem a rendes férfiak, és igazi társat akarnak. Meg addigra szerintem tesznek rá, hogy a barátnők mit gondolnak a kapcsolatról, azért annyi idősen már nem cikizik az embert ilyenekkel...Sajnos ilyen a tizenéves kor...ezt ki kell várni:S


18/F

2011. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Sztem inkább a lányok 90%-ának a kinézet számít, 10%-nak a pénz.
2011. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

ma 13:09

Ebben sok igazság van!

2011. máj. 8. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!