Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti kivétel nélkül mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kivétel nélkül mind a helyes pasikra buktok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 11:16
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

tegnap 23:16

privibe leirtam

2011. máj. 9. 08:00
 22/28 anonim ***** válasza:

Annak aki azt mondja, olyan ronda hogy nem talált csajt: ismerek egy ilyensrácot, haverok vagyunk. nagyon kedves, aranyos, de tényleg csúnya szegény és még sosem volt barátnője. Mégsem tudom a lányokat hibáztatni. Mindig csak a leggyönyörűbb lányoknál próbálkozik be. Aki elismeri magáról hogynem előnyös a külseje, legyen már annyi önkritikája hogy akkor olyan csajt keres aki hozzá illik! És mit szólt a srác mikor ezt neki is megemlítettem? hogy neki ezek a lányok tetszenek.

Következtetés: a pasiknak is a szép lányok tetszenek. Akkor miért is gond az, hogy a lányok is a jó pasikra buknak??

2011. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

ma 11:48

Ha engem kérdezel akkor a szépség "relativ"

Nekem pl sokkal jobban tettszik egy átlagos lány aki elvegyül a tömegben,mint egy pláza cica aki kihivóan öltözködik..Pedig ha képet mutatnák a két lányról,a pasik 99°% biztos a pláza csajra szavazna..röviden ennyi..

2011. máj. 9. 12:26
 24/28 anonim ***** válasza:

"De ezt nektek lányoknak lehetetlen megérteni, mert ti lehettek rondák is, akkor is találtok pasit, ha akartok.."


Még ha így lenne.Sajnos manapság cseppet sem így van.Ez van aztán..

2011. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
olvastam... de akkor már privátban is válaszoltam.
2011. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
11:48 Nehogy azt hidd, h a csúnya lányoknak kellene a srác! Egy nagy francokat, nekik is legalább átlagos külsejű kell.
2011. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

ma 20:05

IGAZ

2011. máj. 9. 20:54
 28/28 anonim ***** válasza:
Hát elsőre biztos inkább egy helyes pasival kezdünk el szemezni mint egy "nemhelyessel". de ha már ismerem és kedves ,aranyos, biztos tudnék egy nem annyira helyesbe is szerelmes lenni!!:D
2011. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!