Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti kivétel nélkül mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kivétel nélkül mind a helyes pasikra buktok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 11:16
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

ma 13:11

Ebben van igazság!

2011. máj. 8. 13:15
 12/28 anonim ***** válasza:
Ne mondjátok hogy nem számít a külső, mert ez oltári nagy hülyeség! Ez fordított esetben is igaz. A pasik is csak a szép csajokra buknak, nem? Na ugye...
2011. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Fordítva nem igaz, nekünk pasiknak nemcsak a külső számít.
2011. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:

Eddig nem úgy vettem észre,hogy a pasiknak nem csak a külső számítana.. :)

Lehet akárki bármilyen rendes,megértő,szeretetre méltó stb ha külseje az ő szemének nem nyerő..

Ez van mai világba.

2011. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

ma 16:38

Van benne v mi!

2011. máj. 8. 16:40
 16/28 anonim ***** válasza:
tudjátok mit? szerintem ne általánosítsunk. vannak fiúk, akiknek csak a külső fontos, vannak, akiket inkább a belső érdekel. pont így van a lányoknál is. amúgy az ilyesfajta kérdéseknél egyes hozzászólások annyira tele vannak gyűlölködéssel a lányok iránt (nekik csak a külső számít, meg a pénz! aki nem ezt mondja, az hazudik! stb.), nem értem. az ilyen fiúknak mire jó ez? hogy így beszélnek az ellenkező nemről, akivel párkapcsolatuk alakulhat ki. vagy ha tényleg ennyire begyöpösödöttek, akkor keresgéljenek azonos nemű párt, mást már tényleg nem tudok mondani erre... mellesleg sajnálom az ilyeneket, biztosan nagyot csalódtak EGY lányban, és ezért ilyen ellenségesek a TÖBBI lánnyal.
2011. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Tudod, én pl. nem egy lányban csalódtam, hanem kivétel nélkül senkinek se kellettem soha a ronda külsőm miatt. De ezt nektek lányoknak lehetetlen megérteni, mert ti lehettek rondák is, akkor is találtok pasit, ha akartok. Ezek után már egy lánynak se hiszem el, h a belső is számít neki, mert ahányan ezt mondták, mindről kiderült, h nem így van.
2011. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

ma 17:28

Teljesen eggyüttérzek!

Mert én is hasonló helyzetben..

2011. máj. 8. 17:39
 19/28 anonim ***** válasza:

16:44

Szerintem az a bajuk hogy szóba se állnak velük a lányok.

2011. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

16:44-es vagyok.

ugyanannyi esélye van egy ronda lánynak és egy ronda fiúnak, szerintem. de ha úgy gondolod, hogy a külsőd ennyire akadályoz, akkor próbálj meg változtatni, amin tudsz. tényleg, mi benned (bennetek) az, ami nem tetszik? van rajtad súlyfelesleg/túl sovány vagy, pattanásos az arcod, szemüveges vagy? ezekre mind van megoldás például. és kérlek, még mindig ne általánosítsatok... a belső (számomra) ezer szer fontosabb. jöhetne egy külsőleg tökéletes fiú, de ha egyszerűen belülről nem tetszik, akkor NEM kell. viszont ha van egy kissé csúnyácska (de mégis vonzó, akár csak a kisugárzása, stílusa), aki abszolút szép belsőleg, akkor nem is kérdés... na, de mondd, milyen hibáid vannak? annyira nem akarom elhinni, hogy nem kellenél senkinek...

2011. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!