Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mind ilyenek?

Figyelt kérdés

Érzelmek


A legfontosabbak. Szeretnék magukat jól érezni. Erősnek, kívánatosnak, boldognak, egyetlennek a világon, és vágynak a kényeztetésre. Mint a macskák.

Általában nagyon jól tudják mit akarnak, csak nem mindig merik kimondani, mert nem tartják illőnek, csak mosolyognak, pirulnak, és hárítják a döntést, hogy ne ők viseljék a felelősségét.


Egy nő sokkal könnyebben zuhan depresszióba, sokkal több szorongást él át, mint egy férfi. Már gyerek koruktól gyengédebben, gyengébben nevelik őket, és az évek során rengeteg stresszt élnek meg. Hatalmas a nyomás rajtuk, még a többi nő miatt is, nem csak a mindennapokban.


Ha egy nő nem divatos, nem vékony már nem is lehet kívánatos. Ez az, amit bemagyaráznak nekik, ezért hiába esne neki jól egy fagyi, nem biztos, hogy mondani fogja, vagy meri,ezért ácsorog egy óráig a fagyipult előtt, és ezért választ sokszor inkább salátát, pedig pörköltre vágyik.


Nem azt várják, hogy a férfi döntsön helyettük, hanem azt hogy megérezze a rezdüléseit, tudja, mire gondol, mire vágyik..


NA ÉS FORDITVA MÁR NEM IS SZÁMIT HOGY EGY FÉRFI MIRE VÁGYIK?


AMIKOR VOLT B NÖM,AKKOR SEM IGAZÁN VISZONZOTT SEMMIT..

AKKOR NEM IS TUDOM MIRÖL BESZÉLÜNK..


SOHA MEGNEM FOGTA A KEZEMET,HA ÉN NEM FOGTAM MEG NEKI..


ÉS ERRE MÉG EGY LÁNY SEM VOLT KÉPES,PEDIG VOLT MÁR EGY PÁR LÁNY AZ ÉLETEMBEN,DE A ROMANTIKA AZT SE TUDJÁK ESZIK-E VAGY ISSZÁK..MIÉRT MOST OLYAN NAGY DOLGOT KÉREK HOGY ÖLELJEN VAGY FOGJA MEG A KEZEM? HA MÁR MONDANI KELL ÉS NEM TUDJA MAGÁTOL AKKOR MÁR ITT NAGY GONDOK VANNAK SZERINTEM..


ui: JÖHET A RIZSA HOGY ROSSZ LÁNNYAL TALÁLKOZTAM..NA PERSZE


2011. márc. 17. 11:40
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

ma 12:21

Eggyetértek,hisz ha tényleg jelen van a szeretett érzése akkor a kölcsönösségnek is kellene alapból müködni,és én útálom ha egy lány nem mutassa ki felém az érzéseit..

2011. márc. 17. 12:28
 12/49 anonim ***** válasza:
69%

Természetesen nem zavar ha egy lány megfog engem és kimutatja ha szeretkezni akar..ha már X ideje járunk!!!


Viszont a kezdetek kezdetén mindig én kezdeményezek és én hódítóm meg őt..én kezdeményezem a csókot..az első szexet..én fogom meg elsőnek a kezét és a többi.


Utána persze a csaj is kezdeményez és nincs gond!


De! ha már az első randin( vagy akármelyik randin) a csajnak kell megcsókolni a fiút..a csajnak kell utalgatni, hogy le szeretne feküdni a fiúval ez estben az a fiú milyen férfi? A csaj lesz a domináns fél!

Utána meg hiába picsog a srác, hogy a csaj hűvös néha, hiszen nem tekinti a srácot férfinak és ő irányít nem a srác. Ennyi lenne a lényeg!


Kezdeményez, légy határozott és a csaj bújós kiscica lesz!

2011. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Utolsó. Igen igen igen. Ha férfi vagy, akkor még gratulálok is. Kérdező, te meg fogadd el a tanácsokat, ne magyarázd meg, hogy márpedig...
2011. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

ma 12:33

Te is egy rideg nő lehetsz!

2011. márc. 17. 12:47
 15/49 anonim ***** válasza:
76%
Igen, az elején persze a fiú kezdeményezzen, de én egy kapcsolatban mondtam, hogy kölcsönössé kéne válljon a dolog.Ha te érzelmes tipus vagy, kapjál magadnak egy érzelmes tipusú nőt, a rideg,hideg nőket meg hagyd azoknak akik ugyancsak hideg emberek.
2011. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

ma 12:59


"érzelmes tipusú nő"


NA IGEN ILYEN KELLENE NEKEM!

AKINÉL NEM KELLENE FTNOM A FELESLEGES KÖRÖKET,HOGY MOST MIT HOGY KELLENE CSINÁLNIA,BELEFÁRADTAM ÉN MÁR EBBE..

2011. márc. 17. 13:14
 17/49 anonim ***** válasza:

Hahhahha. Kifejeztem a tetszésemet egy hozzászólásnak, te ebből arra következtetsz, hogy rideg vagyok? ez olyan humoros, komolyan mondom.

Még ezt nem mondták rám, de köszönöm neked, vicces vagy. Lehet, hogy humorral jobban tapadnának a normális lányok:)



"egy érzelmes vadmacska"

2011. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

ma 13:37

MUHAHAHAHAHA

2011. márc. 17. 13:39
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy nő nem divatos, nem vékony már nem is lehet kívánatos." - Igen, sajnos ezt a dilemmát sokszor átéljük. Persze jön a szöveg, hogy a nőies, telt nők is szépek! Aztán sok esetben (nem akarok általánosítani, nem mindig, csak sok esetben) a hideg zuhany: aranyos vagy, de nem vagy az esetem, széles a csípőd. (38-as méretű a lány)


A nagybetűsre:

Mi a párommal több, mint két éve vagyunk együtt, együtt is lakunk, össze is házasodtunk és még mindig kézen fogva megyünk az utcán, otthon pedig összebújva nézzük a tévét, ha valamit együtt csinálunk, elmaradhatatlanok a kis futó puszik, ölelések.


Szerelmes üzeneteket írunk egymásnak papírcetlin, sms-ben, e-mail-ben.


Amikor csak tehetjük kimondjuk és bizonyítjuk, hogy mennyire szeretjük egymást.


"Nem azt várják, hogy a férfi döntsön helyettük, hanem azt hogy megérezze a rezdüléseit, tudja, mire gondol, mire vágyik.." - Mi sokszor tényleg kitaláljuk egymás gondolatait, vágyait nem is kell mondanunk. Mivel odafigyelünk a másikra.


"Szeretnék magukat jól érezni. Erősnek, kívánatosnak, boldognak, egyetlennek a világon, és vágynak a kényeztetésre." - (hozzátenném: és a biztonságra) Ez igaz és így is érzem magam és a saját bevallása szerint a párom is. Jól érzi, ő ez Egyetlenem. :)


Lehet, hogy sokan már nem foglalkoznak ezekkel a dolgokkal, pedig megérné.

32/N

2011. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

ma 13:48

Na végre egy értelmes válasz,te igazi nő vagy!!!

2011. márc. 17. 14:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!