Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Teljesen kikészít a párom, másfél éve vagyunk együtt, mindennap amit teszek,felidegesíti magát, üvöltözik, vagdalózik, engem hibáztat mindenért, napközben alig hív fel, semmit nem tudok róla, felhívom,akkor az a baja, hogy miért hívogatom, ha szóvá merem tenni,hogy miért nem hív,akkor üvölt. Most is mondom,hogy bárcsak egyszer magadtól keresnél,már kiabál, és még én alázkodok meg,mikor semmi rosszat nem tettem. Mondtam neki,hogy ne haragudj, szeretlek,és közölte,hogy nem érdekel,hogy szeretsz, nem érdekel ez az egész. Mikor nem idegeskedik, akkor normális,mondja,hogy szeretlek,de folyton velem kiabál, az sem hatja meg,hogy sírok, de mindig idegeskedik,fáj a szíve,annyira féltem, nem tudok mit tenni, már nem merem elmondani a problémáim, mert félek,hogy szívrohamot kap, reggelt megint sírással kezdtem. Nem szeret? Vagy mi? Eddig annyira jó volt minden, imádtuk egymást, én voltam a mindene, most meg..:((( Mit tegyek? Ő a mindenem..és neki is én voltam..:(


Lány/ 18 (barátom 21)


2011. márc. 11. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem te vagy a mindene.
2011. márc. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Biztos, hogy nem szeret.

2. Ez nem is csoda, ha ennyire hisztis vagy, meg megfojtod a ragaszkodással.

3. Nem kell megalázkodod - és attól, hogy idegesited, kizárt, hogy szivrohamot kapjon, föként ilyen fiatalon.


4. Hagyd ott, és mielött újabb kapcsolatba kezdesz, próbálj elöször felnöni és ne ragadj le egy hisztis gyerek szintjén.

2011. márc. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hagyjam el?

Eszem szerint megtenném,de tudom,hogy a szíve mélyén szeret, és annyira félek,szívrohamot kaphat?

Szívem szerint mellette kell maradnom!

2011. márc. 11. 08:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Adj neki pár hetet, ha ilyen marad, hagyd ott. Szívrohamot meg nem kap.
2011. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én is ilyen voltam a barátnőmmel,lelkileg tönkre tettem...

elmagyarázta nekem h miken megy keresztül.egyik napról a másikra ki dobott..nagyon nehéz volt nekem,de szerintem neki még nehezebb..és ez,teljesen megváltoztatott...

szerintem engedd útjára.tuti jobb lesz mindkettőtöknek

2011. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mikor megnyugszik,akkor minden rendben van, de lelkileg én is a padlón vagyok. Tudom,hogy a fő ok, az a büdös pénz,hogy nincs,és ki kell ,hogy tartsak mellette!
2011. márc. 11. 22:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!