Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak, szerintetek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megpróbálom tömören összefoglalni: belezúgtam a legjobb barátomba - akivel már régebb óta jóban vagyunk - ő viszont nem érez irántam ilyesmit. (Ez biztos mert beszéltük).

Ő most azt hiszi, hogy már nem érzek semmit, és hát régebben szóba került egy "kölcsönös felvilágosítás" (orál), amire most megint alkalmam lehetne. (Nem csináltam még ilyet).

És hát nem tudom hogy mit csináljak, mert hát így talán közelebb kerülnénk egymáshoz. (Amúgy tuti, hogy nem használna ki, mivel én vagyok a legjobb barátnője - már régebb óta, bizonyítottan)

16/L


2011. márc. 10. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha járni nem akar veled, akkor szeuxálisan en ajánl fel magad, mert tuti kihasználna! Még ha azt is hiszed, hogy nem. Mert abban a percben, hogy felajánlkozol minden tisztelet elszáll.

És nem fogtok ezáltal közelebb kerülni, csak kisebb leszel a szemében.

Hidd el, amit mondok.

2011. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem csináld vele a "kölcsönös felvilágosítást" .
2011. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magyarul nem akar veled járni, csak le akar szopatni?
2011. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezért nem mentem bele eddig, mert félek, hogy akkor tuti lenézne. Csak most, hogy belezúgtam, valahogy zavaros lett az egész és nem tudom mit csináljak.


Igen, magyarul igen, de azért nem fogalmaznék így, mert az egész nem csak ebből állna.

2011. márc. 10. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Bele vagy zúgva, ergó nem tudsz ésszerűen gondolkodni (szerelmesen senki sem tud), ezért fogadd el a jó tanácsot: ne menj bele! Hiába nem csak erről lenne szó, hanyagold.

Gondolj bele hogy ha egy bizonyos idő után kiszeretsz belőle, hogy fogsz égni. Ő meg csak röhög egyet az egészen.


Ha nem kellesz neki egy az egyben, ne legyél a rongya!

2011. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet :/, azért még kíváncsi lennék pár válaszra, hogy meg legyek teljesen győzve... :S
2011. márc. 10. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
én azt mondom hogy ne te szopd öt le ,hanem enged meg neki hogy kinyaljon,az talán még jobban befog neki jönni,de nem fog égetni vele,és neked is jobb lenni(csak előtte tisztisd meg magad,(borotva))
2011. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem ha akármi is történne köztetek, utána mégjobban belehabarodnál, és neked lenne rossz.
2011. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!