Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlen, hogy pont ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen, hogy pont ezen a filmrészleten sírta el magát a barátom?

Figyelt kérdés

A film végén kb a következőket mondták: "mindenkinek van valaki, akire rátalál az életben, akire élete végéig számíthat, ez lehet egy házastárs...Akiknek találkozniuk kell azok találkoznak".

A hasamon feküdt, éreztem hogy visszatartja a lélegzetét, majd oahajoltam megcsókolni, és tele volt könnyel a szeme...:) Simán csak meghatotta?

22 éves, én vagyok az első barátnője, 5 hónapja vagyunk együtt.

Egyszer tényleg sírt. Meg is szégyellette nagyon, mondta hogy ne nézzem b*zinak, meg érzelgősnek, jajj mondom már hogy is nézném:) Megnyugtattam. Azon sírta el magát, hogy azt mondtam már nem először, hogy úgy érzem nem igazán szeret, pedig kimutatja meg minden csak dinka vagyok meg tapasztalatlan.

Akármilyen hosszú, nehéz napja volt, mindig szól, hogy találkozzunk...:)

Gondoljátok hogy tényleg igaziak az érzelmei?


2011. márc. 10. 18:25
 1/9 Norb66 ***** válasza:
Ha nehéz napja volt akkor neked kéne szólni, hogy hiányzik és szeretnél vele találkozni. Az úgy jobb lenne, és nem mellesleg sokkal jobban esne neki.
2011. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kollégisták vagyunk, és evidenssé vált, hogy minden nap találkozunk. :) Ő megcsörget, én összekészülök és tali. Erre gondoltam.
2011. márc. 10. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Szerintem szándékosan préselte ki magából a könnyeket, hátha majd megvígasztalod egy kis oboázással. Vagy lehet, hogy így akar hatni az anyai ösztöneidre, mert anyakomplexusa van. Gyanús ez a srác nekem!

Üdv.: 16/L

2011. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nagyon sok ráció van a hozzászólásodban, irigység meg annál kevesebb ;) Biztos ez az oka:)

2011. márc. 12. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem értem a problémádat...

Mi van akkor ha sírt egy jeleneten? Én pl az érzékenyebb srác kategóriába tartozom és nem egy filmnek a végén sírtam már ( büszkén vállalom :D ilyen vagyok ).

1. Lehet h csak szimplán meghatotta.

2. Lehet h pont Rád gondolt azoknál a mondatoknál. :)

3. Köze nincs a filmhez és a mondatokhoz csak eszébe jutott valami szomorú / megható és annyi.

4. Akár a 16L-es marhaság is lehet :)))))

2011. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg szar napja volt és nagyon örült, hogy megnyugodhatott a jelenlétedben, a jelenet is megható volt és ezek együttesen kihozták belőle. Amúgy nincs ebben semmi. Nekem is mindig kicsordul a könnyem a kedvenc filmem végén(Minden kutya a mennybe jut)...Egy férfinek is vannak érzelmei és csak két ember van, aki előtt ezt nyiltan felvállaljuk, az egyik az anyánk, a másik a szerelmünk...
2011. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát jók érdés...ezek a férfiak, akarom modnai mi:D
2011. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért vigyázz, lehet tényleg ratyi csak még küzd vele.

Elöször csak pityereg magában, aztán elkezdi hordani a fehérnemüid!

2011. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérlek alássan. A lányok olyan szépen túl tudnak mindent kombinálni, hogy csak na. Arra gondoltál-e, hogy ha ő 22 éves, és még nem volt barátnője, akkor egy lúzer srác?

Aztán lehet, hogy azt hiszi, hogy tényleg te vagy neki a nagy ő. Pedig nem. Csak azt hiszi. Mert nincs önbizalma, és nem mer újakat keresni.

Az meg már csak hab a tortán, hogy te is tapasztalatlan vagy. Elég nagy galeri jött itt össze, úgy érzem.

2011. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!