Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Függ a mellmérettől a megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Függ a mellmérettől a megcsalások száma? Kismellűt többször csalnak?

Figyelt kérdés

nekem kicsi, fóbiám is van miatta.

és azt vettem észre életemben eddig egy pasi nem csalt meg, az összes többi igen, a nagymellű bnőimnél halálpontosan fordítva van, egyet kivéve az összes pasijuk hű volt.


kérdem én a pasikat milyen nőket csaltak már meg, miért?

kérdem a csajokat mekkora a mellük azoknak akiket megcsaltak, illetve akikre ez kevésbé jellemző?


2011. márc. 7. 07:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A kosárméret csak egy a sok-sok tulajdonság közül, ami széppé tehet egy nőt. Ez miatt ne legyen fóbiád. Eddig két barátnőmnek volt kifejezetten nagy melle, de ez sem ellensúlyozta a belső problémákat (agyilag zoknik voltak).

A megcsalás teljesen független a felvetett problémától: Vannak olyan férfiak (én is), akik képtelenek huzamosabb ideig hűek maradni, állandó a vadászösztön, stb.

Valószínűleg ilyenekbe futottál bele.

2011. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Az önbizalmaddal van csak a baj. Lehet, hogy te igy látod, hogy a nagymellüeknek áll a világ, de ez koránt sincs igy. Öket is ugyanugy megcsalják. Tényleg alapvicc: Két férfi meglát az utcán egy gyönyörü nöt. 1: Micsoda szép nö. 2: Hagyd el, öt is unja valaki.

Aki megunja a nagymellüt, lehet, hogy nálad fog másnap nyálat csorgatni, milyen szép cicijeid vannak!

2011. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én nekem nem függ semmitől,mert hűséges típus vagyok.Én nekem a kis mellű nők jönnek be és azt az ember úgy is látja hogy mekkora a melle polóban.Persze nem ez fogja eldönteni,hogy összejövünk e,de általában a kis mellű nők társaságát keresem a pertnerem!Egyszer volt nagy mellű barátnőm és nagyon nem volt jó az ágyban,egyfolytába takargatta a hatalmas melleit és engem zavart és már én is feszélyezve éreztem magam,pedig nem lógott neki,olyan egézségessen nagy volt,én mondtam hogy én így nem vagyok hajlandó vele szeretkezni,de persze nem csaltam meg,de a szakíttásban ez is közre játszott,de a természetünk sem passzolt egymáshoz.A kérdésre a válasz,hogy valakinél számítt a megcsalás szempontjából,de ez ember függő.Én ezért nem csalnék meg senkite,mert valaki nem tehet arról hogy nagy vagy kicsi mellel született!
2011. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ha tényleg szeret a pasid nem fog megcsalni.
2011. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

akkor már csak azon gondolkodom ha huzamosabb ideig vagyok a párommal kialakulhat e benne az az ösztön, hogy most már több kell...nagyobb, extrémebb


mert az exben ez kialakult (amit első oldalon levezettem)


a nagymellet lehet kevésbé lehet megunni, a kicsit meg könnyebben

nem?

2011. márc. 7. 12:14
 16/23 A kérdező kommentje:

pláne hogy az egész haveri körben a szilikont megcsúfoló nagymellű mindenki, csak én nem, és a barátom velük akar nyaralgatni vinni, fürdőruhás, habos partikra....

eddig mindig nem-et mondtam. ezért.

így is bámulja a melleiket. a saját haverjai nője mellét!!!!

2011. márc. 7. 12:17
 17/23 anonim ***** válasza:

ha egy pasi szeret akkor pont nem érdekli mekkora melled van. értem oda vannak a srácok, pedig olyan lapos vagyok mint egy pasi.

én sosem tömtem ki a melltartómat, azért mondom mert sokszor ez a gond, hogy nagynak mutatják a csajok aztán mikor lekerül meg csak csalódás van hogy nincs ott semmi.


engem nem csaltak meg soha, összességében azt mondanám hogy a szép dekoratív nőies nőket imádják a pasik, de ilyen lehetsz kis mellekkel is.

2011. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

hát "sajnos" én is szép vagyok meg dekoratív, de akármikor randiztam/ismerkedtem srácokkal, ha ott volt egy "mell" mindenki azzal foglalkozott

így külön oda kellett ügyelnem, hogy egyedül találkozzam a kiszemelttel, különben én lettem mindig a második/vésztartalék - a szamár esete


jólesik hallani kismellű csajtól, hogy milyen nyerő.

komolyan, már ez is vigasztal

2011. márc. 7. 12:30
 19/23 anonim ***** válasza:
a megcsalás nem a mellmérettől függ.ha a pasid szeret és tzisztel és becsül,nem fog megcsalni.ha pedig egy ősbunkó,nőcsábász,és nem szeret meg tiszetl eléggé,az akkor is meg fog csalni ha nagyok a melleid.nekem is kicsik egyébként,és tudomásom szerint még sosem csaltak meg.
2011. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Küldesz magadról egy képet privátban?Kiváncsi vagyok rád.:)

Persze ne a cicidről,hanem ilyen egész képest!Köszi:)

2011. márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!