Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Függ a mellmérettől a megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Függ a mellmérettől a megcsalások száma? Kismellűt többször csalnak?

Figyelt kérdés

nekem kicsi, fóbiám is van miatta.

és azt vettem észre életemben eddig egy pasi nem csalt meg, az összes többi igen, a nagymellű bnőimnél halálpontosan fordítva van, egyet kivéve az összes pasijuk hű volt.


kérdem én a pasikat milyen nőket csaltak már meg, miért?

kérdem a csajokat mekkora a mellük azoknak akiket megcsaltak, illetve akikre ez kevésbé jellemző?


2011. márc. 7. 07:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazán sok öszefüggés nincs, de ha egy pasinak a mellméret a fontos, akkor az inkább megcsalja a partnerét, mint egy olyan férfi, akinek a nö (mind ember) fontos és nem a kinézete az elsödleges. Persze egyértelmüen ez sem igaz, de közelebb jár a valósághoz, mint a kérdésebenn levö feltételezés.

40/F

2011. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Te megcsalnád a párodat egy nagyobb farkú pasival? Kb ilyen a feltételezésed is...
2011. márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sokkal több köze van ahhoz, hogy nincs önbizalmad, és téged ennyire zavar a kis melled.

Ha a pasinak nem jöttél volna be, úgy ahogy vagy, nem is jöttök össze.

2011. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

elsőnek:

a volt barátom mondta nekem 2 év után, miközben megcsalt párszor utólag kiderült, hogy most olyan bnőt szeretne, akinek ""van melle"

másodikhoz:

a pasikon nem látszik a farokméretük, a csajok így erre tuti nem rizikóznak egy megcsalással

2011. márc. 7. 07:54
 5/23 A kérdező kommentje:

hát a melleim miatt nem lenne kicsi az önbizalmam

mert annyian megcsaltak, ezért kicsi az önbizalmam


éshogy minden barátomnak csorog a nyála a nagymellű bnőimre (a mostaninak be sem mutatom már őket)

2011. márc. 7. 07:56
 6/23 anonim ***** válasza:
Ne vedd ennyire magadra. Szakítás után szerintem senki nem akar olyan új partnert, aki az előzőre emlékezteti. Sok minden számít a pasiknak nőkkel kapcsolatban, a mellméret csak egy szempont a sok közül. Van akinek fontos, van akinek nem. Hidd el, a pasik egy részének a kicsi mell jön be, csak nem mondják. Úgy érzik, hülyének néznék őket. Van olyan kollégám, aki soha nem kezdett és nem kezdene nagy mellű nővel. Ilyen is van, nem gondolkodnak egyformák a pasik sem. 30F
2011. márc. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

én azt vettem észre hogy egy nagymellű csajnak még a kisujját sem kell mozdítania, hogy tapadjanak rá a srácok

amíg egy kismellű nem győzi játszani az agyát, meg csicseregni, hogy bejöjjön


és hallottam srácokról, hogy azért megy némelyik a "törékeny" nőkre (kismellűekre, önbizalomhiányosokra) mert mellettük érzik magukat erős pasinak(ergo a pasi önbizalma nagyobb, mert az ilyen nő jobban ragaszkodik, mert nemigen válogathat)

2011. márc. 7. 08:28
 8/23 anonim ***** válasza:

nekem is pici a cicim, van is emiatt komplexusom. az exem megcsalt, a mostaniról nem feltételezem, de én sosem jelentem ki, hogy nem csal meg, mert az előzőnél is azt hittem, aztán tessék.

ő egy nagymellű csajjal volt együtt mellettem fél évig! nekem meg hazudozott, h nem ér rá. a baj az volt, hogy pont akkor voltam 17. és nagyon a lelkembe gázolt ezzel. azóta van kisebbségi komplexusom a mellem miatt. a mostani párom előző barátnőjének hatalmas melle van, de velem van 6 éve, jövőre házasodunk össze.

tudod mit gondolok? ha a mell a fontos nekik, nem jönnének össze velünk. az első randira a mostani párommal szivacs nélküli melltartóban mentem. gondoltam nem titkolózom, ne legyen illúzió, lássa amim van és kész. másnap megint látni akart és harmadnao is. és azóta is :)

ha nem kellene neki a kis mellem, akkor az első randi után többet nem látom. szerintem nekik ez nem olyan fontos. csak mi mindenbe ezt látjuk bele, ami érthető is valahol. lehet az exem sem a csaj melle miatt csalt meg, csak mellékesen volt neki. de persze én egyből ugrok rá, h biztos azért...

2011. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ilyen világban élünk. Mindenki menőbbnek, többnek akar látszani amiért hajlandó bármit megtenni. Ez ebben a korosztályban a barátnők hajszolásában merül ki.

Kicsit sarkosítottad a dolgot. Nem a mellméret számít, hanem a megjelenés. Egy nagymellű csajt könnyebben tekintik csodálnivalónak mert a farkuk vezérli a többséget. Ezáltal elhiszik hogy ő tényleg különleges.

Pedig lehet és valószínű is hogy elszáll magától és az addigi belső értékeit is elveszíti.

Ezekkel a nőkkel ilyen téren nem fogsz versenyezni, viszont a hiúságodon kívül nem arra van szükséged hogy mindenki meg akarjon dugni.

Szelektálj jobban és biztos találni fogsz olyat akivel csodálatosan egymásra hangolódhattok.

2011. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Bocsi a megjegyzésért, de szerintem még nagyon fiatal vagy. Most még ezt látod a pasiktól, hogy a nagyobb mellekre gerjednek. De sokszor nem feltétlen az a valódi ok, ha nem az, hogy ki milyen jelenség, milyen összhatást kelt. Ahogy telnek az évek, ennek egyre kisebb jelentősége lesz. Te is változni fogsz, és a korosztályodban lévő pasik is másképp fognak gondolkodni. Pl. 25-30 éves korban már sokkal kevésbé szempont a mellméret. 30F
2011. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!