Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom, utáálom utááálom! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, utáálom utááálom! De ennyire? Van még valaki így?

Figyelt kérdés
Annyira utálom a párom családját hogy az leírhatatlan. A fő gond az "anyósjelölttel" van, mert mindenbe beleüti az orrát és folyton kérdezősködik. Múltkor is elmentünk párommal téli bőrdzsekit venni és mikor hazaértünk ő megmutatta az anyjának, és az anyja meg azt mondja : "jajjj fiam én nem ilyet gondoltam neked!" Oszt kit érdekel milyet gondolt ő a kőfejével? Annyira nem ért a divathoz mint ide amerika... Meg mi az hogy "nem ilyet gondoltem neked!" ? Talán ő veszi vagy mi? VAgy ő fogja hordani?? Ez csak egy példa volt. De mindenbe beleszól!! Ő akarja megmondani hogy a párom milyen ágyneműt vegyen, mert hogy mi a jó, meg ő akarja azt is megmondani hogy kell-e kandalló vagy sem, meg hogy melyik tányér a szép. Hagyjon már!! Párom is tudja hogy ősi a gondolkodása meg a stílusa, de akkor miért nem lehet őt lerázni? Hogy "jóv lan anya majd veszünk valamit" Vagy akárhogy!! A párom ha arról van szó hogy veszünk valamit, akármit, mindig az én véleményemre ad, de az anyja véleményét, ha kell fél órán keresztül is végighallgatja. Esténként mikor hazamegy enni, beletelik 1.5 óra míg újra látom. Szinte be kell számolni arra, hogy mit csinált az nap!!! Jajjj fiam, mit csináltál meg, volt itt, voltál ott, megvetted ezt megvetted azt, beszéltél vele, mit mondot....stb... Olyan mint egy vallatótiszt, kb 200 kérdést feltesz, és én azt vettem észre, hogyha nemtudnak miről beszélni, akkor beszélnek a semmire, kérdez a semmiről, vagy azt amit már tud, azt kérdezi meg st... Annyira idegesít az a nő, kilőném legszívesebben a holdra!!!! És attól tartok, hogyha páromnak majd lesz lakása, az anyja úgy fog oda járni, mintha azt ő vette volna közösen a fiával, vagy minimum a fele az övé lenne. Mi van ha a saját konyhámban is majd úgy fog közlekedni mintha ő lenne otthon??? Egy "anyósféle" hány éves korára fog lepattani a fiáról? Mikor lesz már az hogy nem zaklatja? Van olyan hogy telefonon is 70-80 percig beszélnek (amikor párom hosszú útra megy és 17 órákat vezet...) Van még valaki ilyen helyzetben? Mit érdemes tenni, hogy ne idegesítsem magam??
2011. márc. 4. 18:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nem jól kezdődik egy olyan kapcsolat, ahol ennyi gyűlölettel vagy az anyósjelölted iránt. olvasd végig úgy a kérdésedet, mintha mondjuk rólad írta volna valaki... neked ez jól esne? biztosan neked is vannak olyan tulajdonságaid, amiket mások nem kedvelnek benned...


nos, bevallom, én sem bírom annyira az anyósjelöltemet, de az már rég lepereg rólam, ha a páromnak beszél valamit. az sokkal jobban zavar, h olyan dolgokról győzköd, amire nem vagyok vevő.

ha tudom, akkor távol tartom magam tőle.

ha a barátom átmegy hozzá, sosem vágom az arcokat, nem mondtam az édesanyjára soha egy rossz szót, hiszen felnevelte azt az embert, akit én társamul választottam. tudom, hogy vele szeretném leélni az életemet, és nem mérgezem meg azzal a kapcsolatunkat, hogy bántom az anyukáját. neked hogy esne, ha valaki így beszélne az édesanyádról?


gondolkozz el egy kicsit.

2011. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk az én anyósomnak is volt ilyen húzása, neki kék a konyhája, nekem zöld. Tudja.

Erre beállít kék hagymamintás tányérkészlettel, hogy az milyen szép...

Mondtam neki, hogy -nem látja, hogy nekem zöld a konyhám?

Válasz- de nekem mindig ez a minta tetszett!

(visszaadtam, hadd örüljön a tányérjainak, ha neki tetszik)

2011. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Esténként mikor hazamegy enni, beletelik 1.5 óra míg újra látom

Ezt nem értem,ti most együtt laktok és a párod hazajár enni? Vagy még a szüleitekkel laktok mindketten?

Egyébként könnyen meglehet,hogy a párod mama kedvence tipus és egyáltalán nem zavarja,hogyha rátelepszik az anyja.

Másrészről szeirntem teljesen normális,hogy az ember végighallgatja a saját anyjának a véleményét is..mit szólnál ha a te édesanyádról beszélne így a párod? Azt meg végképp nem értem,miért zavar téged ha ők 70 percet beszélnek telefonon..beszéljenek.Ha a párodat annyira zavarná már lerakná az 5. perc után a telefont.nekem ez tipikusan olyan problémának tünik,amikor az anyósnak tulajdonképp nincs nagy büne,te mégis féltékeny vagy rá és minden szavába belekötsz,csak azért mert az anyósod..

Had mondja melyik a szép,ha kúltúráltan teszi miért ne nyilvánithatna ő is véleményt,hogy szerinte melyik a jó,mi hasznos,melyik szebb stb. Úgyis azt fogjátok megvenni ami nektek is tetszik ,nem? akkor meg teljesen mindegy.. megkimélhetnéd magad egy szivinfarktustól,ha kicsit toleránsabb lennél te is..

Ha meg annyira idegesit,akkor költözzön el a párod (ha az anyjával él még-ha nem,akkor nem értem minek jár enni haza?a szennyest is havaiszi?mert akkor ne csodlákozzatok,ha gyerekként kezel titeket.)

Sokszor azt veszem észre,hogy az anyóst olyan könnyű ócsárolni,megtalálni a leghkisebb hibáját is,mégis annyi péár él az anyósával..akkor már nem zavarja a párokat annyira,mikor eltartja őket és megengedi,hogy náluk lakjanak.

2011. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

Hát ez szörnyü ,zöld konyhához kék tányérkészlet. csodálom,hogy még nem lőttétek fejbe az anyóst amiért ilyen elvetemült undorító rosszindulatú féreg:DDDDDDD

Na erről bezséltem,tipikus példája annak amikor semmi nem jó amit az anyós cisnál.

2011. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A tányéros csak egy húzás volt... csak tudod, nászajándékot akart venni, és kérdezte, milyen tányérok kellenek?

Szóltunk, hogy milyet szeretnénk, ha már kérdezte.

Leírtuk, elmondtuk többször, erre mégis olyat vett, amire neki fájt a foga!!! Nem hisztiztem, csak odaadtam neki, hadd legyen boldog. Mi meg vettünk magunknak, ő meg megúszta az ajándékozást.

Akkor most Istenítsem???

2011. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Még mindketten otthon lakunk. Én 23 ő 27. Jövőre költözünk össze, csak sajnos elég közel leszünk a drága anyjához, nemtudunk messzebbre költözni. Egyébként kezdetben semmi bajom nem volt az anyóssal, neki volt mindig baja velem!! Zavarta, hogy én veszek magamnak új ruhákat vagy hogy befesti a barátnőm a hajam, meg hogy havonta 800 ft-ot kötök szolira is. Szóval próbálok jól kinézni hogy tetszek a páromnak sok év után is, de őt ez zavarta. Azért mert ŐŐ minden pénzt eltesz, és közbe olyan a lakása mint egy putri!! Komolyan!! És ha már valaki tiszta meg van rajta egy kis parfüm (itt magamra gondolok) akkor az már neki riban* !! Utóbbi 2 éven adok csak magamra, mert előtt nem annyira tellett rá. És ő kezdett el fúrni engem, olyanokat mondott a páromnak, hogy soha NE NŐSÜLJÖN MEG!!! Maradjon mindig független anyagilag nem kell neki feleség!!! Milyen már ez?? Nem inkább örülni kellene, hogy a fia boldog velem? Erre kinéz még a házukból is!!! Ezek után nagyon megutáltam, és lehet hogy az is igaz, amit fentebb írt valaki, hogy nem is azzal bajom amit csinál, hanem az hogy ŐŐ csinálja.
2011. márc. 4. 19:14
 17/20 anonim ***** válasza:

ismerős...

nővéremék hamarosan lagzit rendeznek,még abba is beleszólna h milyen legyen a ruha.

elviselhetetlen.

2011. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szerintem ŐŐ az én ruhámat lesz*rná, ezzel is jelezve felém hogy én egy "senki vagyok" "levegőnek néz" de minden másba beleverné a pofáját!! Fúúú hogy de egy mocsok!!
2011. márc. 4. 19:56
 19/20 A kérdező kommentje:
Ja még valamit azért hozzá tennék a dolgokhoz, mivel láttam jelentek meg olyan kérdések itt hogy egyesek már unják az ilyen jellegű kérdéseket! Az én anyósom a párom össze volt barátnőjét, 2 komolyabb kapcsolata volt előtte, a lányokat elzavarta a házából!!! Pedig azok sem tettek semmmmmit!!
2011. márc. 4. 19:59
 20/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha ennyire zavar mi lenne ha teljesen ignoralnad?

Csak ne szidd mar ennyire csunyan...inkabb ne torodj vele.

2011. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!