Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom, utáálom utááálom! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, utáálom utááálom! De ennyire? Van még valaki így?

Figyelt kérdés
Annyira utálom a párom családját hogy az leírhatatlan. A fő gond az "anyósjelölttel" van, mert mindenbe beleüti az orrát és folyton kérdezősködik. Múltkor is elmentünk párommal téli bőrdzsekit venni és mikor hazaértünk ő megmutatta az anyjának, és az anyja meg azt mondja : "jajjj fiam én nem ilyet gondoltam neked!" Oszt kit érdekel milyet gondolt ő a kőfejével? Annyira nem ért a divathoz mint ide amerika... Meg mi az hogy "nem ilyet gondoltem neked!" ? Talán ő veszi vagy mi? VAgy ő fogja hordani?? Ez csak egy példa volt. De mindenbe beleszól!! Ő akarja megmondani hogy a párom milyen ágyneműt vegyen, mert hogy mi a jó, meg ő akarja azt is megmondani hogy kell-e kandalló vagy sem, meg hogy melyik tányér a szép. Hagyjon már!! Párom is tudja hogy ősi a gondolkodása meg a stílusa, de akkor miért nem lehet őt lerázni? Hogy "jóv lan anya majd veszünk valamit" Vagy akárhogy!! A párom ha arról van szó hogy veszünk valamit, akármit, mindig az én véleményemre ad, de az anyja véleményét, ha kell fél órán keresztül is végighallgatja. Esténként mikor hazamegy enni, beletelik 1.5 óra míg újra látom. Szinte be kell számolni arra, hogy mit csinált az nap!!! Jajjj fiam, mit csináltál meg, volt itt, voltál ott, megvetted ezt megvetted azt, beszéltél vele, mit mondot....stb... Olyan mint egy vallatótiszt, kb 200 kérdést feltesz, és én azt vettem észre, hogyha nemtudnak miről beszélni, akkor beszélnek a semmire, kérdez a semmiről, vagy azt amit már tud, azt kérdezi meg st... Annyira idegesít az a nő, kilőném legszívesebben a holdra!!!! És attól tartok, hogyha páromnak majd lesz lakása, az anyja úgy fog oda járni, mintha azt ő vette volna közösen a fiával, vagy minimum a fele az övé lenne. Mi van ha a saját konyhámban is majd úgy fog közlekedni mintha ő lenne otthon??? Egy "anyósféle" hány éves korára fog lepattani a fiáról? Mikor lesz már az hogy nem zaklatja? Van olyan hogy telefonon is 70-80 percig beszélnek (amikor párom hosszú útra megy és 17 órákat vezet...) Van még valaki ilyen helyzetben? Mit érdemes tenni, hogy ne idegesítsem magam??
2011. márc. 4. 18:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Mutasd meg ezt a kérdést a párodnak, szerintem holnapra az anyja már nem lesz az "anyósjelölted" ...mert úgy kivág, mint macskát dolgát végezni...
2011. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, amit tehettek, hogy a párod a lehető legmesszebb vesz magának lakást, ahová ritkán jár az anyós. Azt a pár alkalmat meg valahogy kibírod, amikor meglátogat. Meghallgatod, amit mond, bólogatsz, aztán úgyis azt csinálsz, amit akarsz.
2011. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Hagyjatok kint egy divatmagazint neki.

De egyébként szerintem csak direkt kötöszködik, kekeckedik mint Robert de Niro az Apádra ütökben.

Esetleg bosszanthatnátok, hátha kifárad.

A pasidnak van tesója? Mert ha ő az egyetlen fia, akkor...

És a férjét is így osztogatja az anyós?

2011. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg hadd mondja. Mit fáj az neked, hogy mit beszél a fiával? Amíg tettleg nem avatkozik az életedbe, nem kell pampogni.
2011. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%

szerintem is változtass.

ha idegesít h ilyen minimálisra tedd a találkozások számát.és ne várd h a párod elküldje a busba,mert az anyja,és ha előtte szídod,akkor te fogsz repülni....

fogadd el h nem csak te vagy neki nő az életében,az anyjától nem válszathatod el...

ha idegesít akkor kerüld őt...

2011. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám...ugyanigy vagyok,mint te!Az én anyósóm ha régen eljött hozzánk,még a szekrénybe is benézett,hogy a kisfia ruhája rendesen ki van-e vasalva!Türtem,türtem,de aztán elegem lett belöle,elmagyaráztam neki,hogy mi mostmár külön család vagyunk,foglalkozzon a saját dolgával,mert ha igy folytatja elválok,aztán mehet a pici fia haza hozzá,nem lesz se unokája,se menye többet!Használt!sok sikert,és kitartást kivánok neked!
2011. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Miért megy haza enni?Nem együtt laktok?Amúgy az én anyósom is ilyen volt, nem lehet velük mit tenni, hét évig bírtam, aztán inkább elváltam a fiától és az "anyjától" is. Gondolhatod amikor az unokája is megszületett, akkor is ő volt a legokosabb és tolta a sok hülyeségét:) én kinyitottam neki az ablakot és mondtam neki, hogy vagy kiugrik vagy kidobom. Úgy besértődött, hogy egy pár hétig színét sem láttam, de utána megedződött hiába mondtam meg a véleményemet neki, hiába sértettem meg nem vette a lapot.Remélem én nem ilyen anyós leszek, tudod az a helyzet, hogy minden anya a legjobbat akarja a gyerekének és némelyik, azaz a kőfejűek nem fogják fel, hogy a gyermekük már felnőtt.Sajnos ez nem lesz jobb, csak rosszabb! Sajnállak nagyon, mert átérzem amit te, én próbáltam mindent, alkalmazkodást, bólogatást hagy mondja, vitákat, sértődést, hisztit, de tényleg semmi nem használt.
2011. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

En sem csipem az enyem, sot, az egesz csaladot nem, de azert tisztes bekessegben tavol egymastol meg tudunk elni.

Ne foglalkozz vele es ne huzd fel magad rajta, egyszeru. Barmilyen is legyen o a parod edesanyja es ez nem fog megvaltozni.

2011. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok??
2011. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem neked inkább a pároddal van gondod... Olvasd el így még egyszer amiket leírtál.


A párod nem akar lekopni az anyósjelöltedről! Ő nagyon anyás fiú. Nem tud vagy nem akar elszakadni a szoknyától, vajon miért? Lehet hogy elnyomod, és titkon jól esik neki, ha valaki meghallgatja? ...stb


Lehet hogy csak az zavar, hogy azt mondja, hogy ad a véleményedre, de közben mást gondol - amit te észre is veszel csak nem tudod hová rakd?

2011. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!