Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A bnőmnek teszi a szépet egy gyerek, valami kis fiatal nyiminyomi, de nem hajlandó a nőm elmondani hogy ki az a gyerek! Pedig nem ütném meg vagy ilyesmi, de sztem jogom lenne azért tudni!

Vagy én gondolom ezt rosszul? Ilyenkor most mi van? És mit csináljak?


2011. márc. 3. 21:34
 1/8 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem h még a kapcsolat elején vagyunk, bár régebb óta ismerjük egymást....
2011. márc. 3. 21:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Szopoda van, buktad a nőt! ;)
2011. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja, hát az lehet....azért jó lenne ha írnátok még
2011. márc. 3. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nyaggatnám, hogy mondja el. Azért szerintem is jogod van hozzá, hogy tudd mégis ki ő... érdekes a barátnőd... lehet van köztük valami, azért nem mondja el! :\
2011. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
majd meglátjuk, engem csak az érdekel hogy szerintetek is jogom lenne e az ilyet tudni? ti is így gondoljátok e vagy csak én vagyok hülye?
2011. márc. 3. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:

illene elmondania neked

egy lány

2011. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Értsd meg hogy ő jobb nálad sokkal!

Nem kellesz!!!!44



exbarátnőd

2011. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 IQnindzsa ***** válasza:

Másik megközelítés : Légy férfi és ne alázd meg magad ezzel az 'Akarooom tudniiiii' stílussal.

Szegezd neki a lánynak a kérdést : Megtarthatja titkát vagy megtarthat téged. Ha a pasi tetszik neki akkor ne fussatok felesleges köröket és legyen vége ott és akkor. Ha azt várja ,hogy bohócot csinálsz magadból akkor viszlát.

Ha van benned elég határozottság és van stílusod akkor ennek két vége lehet. A csaj összehugyozza magát és nem is kell megtudnod ki volt a majom. Vagy pedig ott és akkor vége lesz, de stílusosan jössz ki belőle és a gerinced is megmarad. A csaj meg megérdemli a majmot ha őt választja egy határozott FÉRFI helyett.

Remélem segítettem. sok sikert!

2011. márc. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!