Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meg mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy az egyik barátnőmnek lett fiúja.Ezzel nincs is semmi gond,kivéve azt,hogy beleszerettem. :S Nem tudom,hogyan hiszen nem is nagyon ismerjük egymást,csupán azt vettem észre amikor egy egy randijukról beszámol,hogy féltékeny vagyok. Ez a fiú pont olyan amilyet midnig is akartam.:S Nem aakrom tönkretenni a kapcsolatukat,hiszen még nagyon az elején vannak.Úgy érzem a barátnőm nem is igazán becsüli meg,volt,hogy nem ment el randira meg nem akar megnyílni neki. Tudom,hogy barátnő pasija tabu.... Mit tegyek?Próbáljam el felejteni?

Előre is köszönöm!


2011. márc. 1. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Írod, hogy nem is ismered, tehát nem szerettél bele (legalábbis nem a srácba, esetleg abba, aminek képzeled) nem bántani akarlak, de szimplán irigységnek tűnik a dolog...
2011. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd őket szépen és vonulj félre!
2011. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Neked van barátod?Gondolom nincs!Mikor volt az utolsó kapcsolatod?

Ezeket csak azért kérdezem, mert azt írod hogy amikor a randiról mesél féltékeny vagy.

Lehet nem is a fiúba vagy szerelmes, csak arra vagy féltékeny, hogy a barátnődnek van pasija, neked meg nincs.


Az én legjobb barátnőm is így volt, bár soha nem mondta, de láttam és éreztem rajta, hogy féltékeny volt mindig arra hogy nekem van pasim, neki nincs.

Amióta van barátja, azóta nincs ilyen.

2011. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! A " nem nagyon ismerjük egymást" arra értettem,hogy nem szoktunk olyan mélyen beszélgetni,viszont volt,hogy beszélgettünk amikor egy busszal mentünk haza meg minden. De lehet,hogy igazad van és szimplán csak irigy vagyok,de ez mindenképpen nagyon rossz így:/
2011. márc. 1. 15:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb. két hónapja szakítottunk a barátommal.
2011. márc. 1. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem... Csak féltékenység, magadnak is ilyet képzelnél el... Vagy inkább mondjuk úgy hogy szerelmes lettél egy férfi típusba, amibe eddig is az voltál, ezt képzelted magadnak el, csak még nem találkoztál ezzel.
2011. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szerettél bele, hiszen semmit sem tudsz róla. A barátnőd pedig nyilván szépeket mesél róla, hiszen szerelmes, de most rózsaszín szemüvegen keresztül látja a srácot. No meg az első randik alkalmával minden pasi megpróbál tökéletesnek tűnni..:)

Vonulj félre, rengeteg ilyen pasi van még a világon (vagy még ilyenebb), aki pár nap után a Nagy Ő-nek tűnik. A barátság ennél sokkal többet ér. Te most nem tőle irigyled szerintem a jót, hanem az fáj, hogy neked nincs. Majd lesz, és lehet, hogy lesz még fordítva is a helyzet.. akkor pedig elvárhatod, hogy a barátnőd is normálisan viselkedjen!

Mivel könnyen lehet, hogy együtt maradnak, és így sokat fogsz még találkozni vele, hallani róla, ezért sürgősen alakítsd át a véleményedet a fiúról, győzd meg magad, hogy mennyire nem is felelne meg neked, és a barátnődhöz viszont mennyivel jobban illik..

2011. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megpróbálok nem gondolni rá,meg elkerülni. Csak oylan rossz,amikor ott áradozik róla én meg áááá:S Na mindegy,megfogadom a tanácsotokat,és férre álok.
2011. márc. 1. 15:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!