Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez gáz? Kérdésrövidmagyarázath...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz? Kérdésrövidmagyarázathosszú

Figyelt kérdés

Van 1-2 szám amin elsírom magamat, mert olyan emlékeket, élethelyzeteket idéz fel, amitől nagyon kileszek, és nem bírom visszafogni magam.. egyszerűen ki kell sírnom magam.. és a jelenlegi bnőm elég sok ilyet hallgat, gyakorlatilag szinte az összes gyengémet.. de legfőképp ez a szám..

http://www.youtube.com/watch?v=v8x5uFEX0Zg


általában vissza tudom magam fogni amikor vele vagyok (teljesen másra koncentrálok), de ha hazajövök meghallgatom ás ki kell hogy sírjam magamat.. nem merek előtte sírni.. ez gáz?!

2 hete vagyunk együtt.. úgy érzem megrendülne irántam a "bizalma"(?! -nem tudom máshogy megfogalmazni)ha sírnék előtte.. kifele azt mutatom hogy erős vagyok.. de ha 4 fal közé engednek egy két számmal ez van..

18f


2011. márc. 1. 03:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik, hogy ez egy másik lány miatt van... Vagyis még az előző barátnődre gondolsz, így a mostanit is csak becsapod..:S
2011. márc. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem, ő full nem hallgatott ilyet, és nem is volt vele közös számunk.
2011. márc. 1. 03:19
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy ti mit gondolnátok ha egyszer csak elkezdene a palitok sírni? vagy így általában ha egy srác sír?!
2011. márc. 1. 03:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve nem baj, ha egy férfi sír, bizonyos helyzetekben (pl gyász, búcsú, öröm) táraság előtt is elfogadható. Ilyen spontán helyzetben viszont nem próbálnám ki lány előtt. Ráadásul igyekeznék rájönni, hogy mi az az érzés, amihez kapcsolódik a szám. Ha sikerül rájönni, akkor már sikerülhet elengedni, és a sírás nem törne ki "csak úgy".
2011. márc. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Velem picit hasonló van, annyi hogy én lány vagyok, de alapból neme gy sírós baba. Mindig is volt hogy elsírtam magam, de nem minden kis probléma miatt és nem másik előtt. Aztán összejöttem a barátommal, az egyetlen emberrel aki előtt nem akarnék sirni és mégis minden egyes alkalommal előtte tör ki rajtam. Bármi problémám van akár a kapcsolatban akár otthon és csak rá kell néznem hogy hirtelen minden előjöjjön, persze ilyekor mindig megvigasztal és lenyugszom. De ő sosem sírt előttem, legyen akármilyen helyzet. Nem azt mondom hogy nem zavarna ha mindenért elsírná magát, de azért az sem jó ha egyáltalán nem tud sirni előtted.
2011. márc. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 napietus ***** válasza:

azért a lány előtt csak tartsd magad. szerintem tök kiábrándító, ha egy pasi sír. persze nem minden helyzetben. pl. a férjemet is láttam már sírni az apósom temetésén, ilyen helyzetben ez természetes. de csak úgy ne bőgjön nekem egy pasi, mint egy kislány...


29/N

2011. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem ez volt régebben a gyengém,de azért sírni nem sírtam.sőt van egy jobb verzió is.csak azt nem találom meg.

http://www.youtube.com/watch?v=BVoC_9tTPYw

2011. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy meleg leszel...nem kötekedésként de ha már a barátnőd előtt is legszívesebben elgyengülnél, akinek normális esetben azt kellene mutatnod te mennyire erős és férfias vagy, az már gáz szerintem.


Persze szoktam én is sírni...az ilyeneken. :)

2011. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem ismersz, ne bu2izz. nem tudsz semmit rólam. boldogíts mást. köszi. többieknek meg kösz az értelmes válaszokat.
2011. márc. 2. 00:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!