Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi van? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Most mi van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
egész nap néz, vagyis inkább csak rám pillantgat.. testnevelés órán is.. "véletlenül" ott kosaraztak a haverjaival ahol én falaztam.. Sokat viccelődik ha ott vagyok a közelben, és ismét néz.. de ma a barátnőmmel kosarazott.. a haverja próbált megnyugtatni, hogy biztos csak azért játszik vele, mert jó benyomást akar kelteni.. és egy éve valaki mondta, hogy tetszem neki, valamin felbasztam az agyam és megvontam a vállam. idén elmondták neki, hogy tetszik nekem és csak megvonta a vállát.. Véletlen lenne? Tetszem neki? : \
2011. febr. 28. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Háát nem tudom.. Szerintem az lehet, hogy bejössz neki, de nem olyan "huh ezért a csajért bármit megtennék" szinten. És az is lehet hogy a barátnőddel is így van. Sőt lehet, hogy ő még inkább bejön neki, hogy ha együtt kosaraznak, lehet hogy megtalálják a közös hangot stb. Amugy meg lehet hogy csak azér pillantgat feléd mert megnézi, hogy a csaj akinek bejön figyeli-e...

Arra meg hogy régen bejöttél neki, de hülyén reagáltad le: ami volt elmúlt. A legtöbb pasi nem vár éveket egy csajra aki csak tetszik neki és ráadásul egy váll vonással reagálja le.

Bocsi de nekem ez a véleményem, ez jön le az alapján amit leírtál. Esetleg egyszer állj be te is kosarazni, de semmi esetre se nyomulj mert azzal csak eltaszítod!

És még valami: egy bizonyos kor felett ha két ember tudja hogy bejönnek egymásnak, akkor túl kéne jutni a pillantgatós, viccelődős szitun és beszélgetni majd randizni kellene. Szóval vagy elég fiatalok/tapasztalatlanok vagytok vagy a srác nem gondolja komolyan ezt az egészet, hiszen akkor már lépnie kellett volna (kivéve ha nagyon félénk, de ezt a leírásod alapján kétlem).

Ne haragudj, ha esetleg negatív a válaszom, de én csak az alapján formáltam véleményt amit leírtál..

2011. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van, de én csak néhányszor nem játszok vele óra elején.. mostanában kedvesebb és többet is vagyunk együtt, meg a barátai kedvesebbek velem.. De nem tudja, hogy tetszik nekem.. és állítólag neki nem tetszik senki.. dehogy most így van vagy nem.. : \
2011. febr. 28. 13:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!