Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem rég, 1 lány azt mondta hogy lehet köztünk valami, de aztán azt mondta hogy csak barátnak tud elfogadni. Most már 1 másik pasija van, de én nagyon beleszerettem.

Mit csináljak hogy lecsapjam a pasi kezéről, és hogy a lány az összejöjjön velem?


2011. febr. 27. 08:08
 1/6 F@nny válasza:

közeledjé hozzá de lassan.

Pl.: mondd azt neki hogyaha barátok vagytok hogy nyugodtan mondja el a baját megbízhat benned meg az ilyenek és akk lehet hogy többet leszz veled mint a barátjával

próbáld meg sztem bevál:D

2011. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
teeeh! megfogadom a tanácsod! ha beválik, örökké hálás leszek neked ezért! : )
2011. febr. 27. 21:06
 3/6 anonim válasza:
Semmiképp se hangold a barátja ellen. És nem tudom, ha esetleg hármasban vagytok, kezdeményezz minél több beszélgetést a sráccal is. Így mindketten jobban fognak kedvelni. Az előzőnek teljesen igaza van, mutasd ki, hogy mennyire bízol benne, és garantáld, hogy Ő is feltétel nélkül megbízhat benned. Egy igazi jó barát sok lány szemében, amúgy is többet ér egy pasinál. Sok sikert!
2011. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lackaaa válasza:
legközelebb hamarabb kell felébredni, utólagos kavarásokkal már semmit nem tudsz helyrehozni, vagy nagyon minimális eséllyel...
2011. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyzete válogatja, és az emberek személyisége, de, kétféle "barát" létezik a nők szemében az eggyik akit magasról leszarnak, és akivel szívesen tartják a kapcsolatot, és ezt már lehet érezni is például örül ha hívod és nem nyomja ki találkozni akar néha és nem utasítja el ha te is közös programokban részt vesz mondjuk séta, egy beszélgetéssel vagy akármi..
2011. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
@ 22:32 ergó, rábasztam?
2011. ápr. 14. 21:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!