Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy ebben a kategóriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ebben a kategóriában van a legtöbb egyedülálló, ronda, dagadt, macskás megkeseredett nő, így a válaszokat és az értékeléseket itt nem kell relevánsak venni?

Figyelt kérdés
Tudom vannak itt incel pasik is, de a számuk elenyésző az itteni férfigyűlölő nőkhöz képest (ez látszik a válaszokra adott értékelésekből). És ők írnak párkapcsolati tanácsokat, akik lehet 10 éve nem láttak fhaszt. Hát nem mókás?
ma 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, lehet.

Én párkapcsolatban élek 10 éve , nem vagyok ronda, nem vagyok dagadt sem megkeseredett és még macskám sincs.

Nem mókás?

ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Hát én nem tudom. Érdekel itt bárkit az értékelés egyáltalán? Több kredit jár érte egyetemen vagy mi a tök?
ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem biztos, hogy így van.

Az általad felsoroltak is jelen vannak. Most én is ide tévedtem, mert ülök a váróban. Tanácsot sose adok, de néha válaszolok, ha volt hasonló az életemben. Van házastársam, látom / érzem/ a "fhaszt" amikor kedvünk tartja. Sok féle ember van itt.

ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Dundi vagyok, nem ronda, nincs macskám (de szeretem őket) és van párom. A legtöbb válasz alapján nem szingli a nők többsége. Ezt sztem csak a megkeseredett férfiak terjesztik, hogy ne kelljen szembenézni azzal, hogy a párkeresési problémáikban nemcsak a nők hibásak.
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Minkét nemnél megtalálhatóak a normális és a kevésbé normális tagok.
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Na látod kérdező. Én őszinte voltam, mégis lepontoztak.

Ennyire releváns a gyakori :D


1 voltam.

ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Macskas vagyok, de se nem szingli, se nem megkeseredett, se nem ronda vagy dagadt☺️
ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Nem, nincs egyik csoportból sem igazi túlreprezentáltság. Persze függ a napszaktól is, napközben persze több itt az anyuka, a munkanélküli vagy az irodai dolgozó, estére jönnek meg a diákok és a nem irodai dolgozók. Ebből csak az anyuka az ami fix, hogy nő, de nagy valószínűséggel nem egyedülálló és nem ronda :D


Illetve az aktivitás is nagoyn el van tolódva. Kb fél év enéztem, most nem fogom újra lecsekkolni, de akkor az volt a helyzet, hogy naponta kb 70 kérdés került fel ebbe a kategóriába és ebőbl 25öt egyetlen személy írt ki. Nem válaszolt, nem szavazott, csak kérdéseket írt napi 8-10 órában. Ezt a toplista alapján meg lehet határozni. Sőt, igazából rajta kívül volt még egy aki 10-15 kérdést írt ki, szóval igazából a kérdések felét két ember lefedte. Átlagot sázmolva (ez ofntos, mert ugye a napszak is releváns! Bár kérdést kiírni minimum 15 percente lehet, így egyértelmű, hogy 25 kérdés kiírásához kb 6 óra kell minimum)


Szóval ismán érezheted azt, hogy egy csoportból nagoyn sok van itt... aztán lehet kiderül, hogy ugyanazzal a 3 emberrel beszélsz mindne második kérdés alatt:D


Arról meg ne is besézljünk, hogy itt sokan büszkék arra, hogy meg tudják mondani, hogy amásik milyen nemű, aztán amúgy abszolút lövésük sincs. Engem is sokszor mondtak már nőnek csak azért, mert 80% körül van a válaszaim hasznossága és ellent sozktam mondai az inceleknek. Közben meg 30as férfi vagoyk:D

ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Így van. Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nyilván a víz a hülye.
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
A fogalmazásmód, a szavak gondos megválasztása... hányinger ember vagy te kérdező.
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!