Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Heló

szerintetek mit tegyek van egy lány aki tetszik egy suliba járunk és össze szeretnék vele jönni.

Néha szoktunk beszélni Facebook on

Kb 1-1.5 hete szakított a barátjával .


2011. febr. 26. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem: ne a facebook-on keresd.


hanem: legközelebb menj oda hozzá a suliban, mosolyogj rá,, és kérdezd meg hogy van. mesélj neki valami érdekeset. mindegy hogy mit. valami vicceset. próbálj vele beszélgetni, csak lazán, könnyedén. aztán hívd el valahová. nem kell azonnal. pár nappal később is elég. a lényeg, hogy menj oda hozzá minél gyakrabban, lehetőleg minden nap, és beszélgess vele. barátkozzatok. nem kell nyomulni, meg célzásokat tenni. csak mint egy ember egy másikkal. aztán hívd el valahova... a többit majd utána meglátjuk. Sok sikert!!

2011. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát gondoltam segithetek, de az elöttem író szóról szóra leíra amit én akartam.. Ugy csináld ahogy tanácsolta, 100% siker :D
2011. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!