Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire "gáz" vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire "gáz" vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan barátom van, hogy minden lánynak ilyet kívánok, rendes, kedves, okos, szerény, udvarias, jószívű.

Én viszont már másodjára gondoltam arra, hogy nekem ez nem fog menni vele, mert nem szerelmes belém, inkább érzelmi támaszként tekint rám...Gondolom ezt én, meg képzelem be/vagy jól látom.

Elmeséltem ma 2 barátomnak az eseteket, amiken problémázni szoktam, mindkettő a fejét fogta, hogy "úristen de gáz vagy", meg "szegény fiú". Elmondták hogy hülyeségekből csinálok ügyet. Őszintén akkor megnyugodtam, hogy szerintük nincs baj. Próbálok már egy ideje változtatni a természetemen, többé-kevésbé sikerül is. Tudom, hogy ez rossz, de ilyen vagyok sajna. Egyébként próbálok én is mindent megtenni a barátomnak, csak szinte minden más nap van az hogy nekem valami rosszul esik, vagy apró dolgokból az jön le hogy nem szerelmes belém...ami lehet hogy elképzelhető, holott ennek szöges ellentétéről tanúskodik a kapcsolatunk.

Szerintetek tényleg csak az én hülyeségem, ha 2 barátomnak ilyen egybehangzó véleménye volt?

19/L


2011. febr. 24. 20:33
 1/4 Norb66 ***** válasza:
Csak te reagálod túl, nyugi :)
2011. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a megfelelni vágyás sok buta gondolatot csal ki az emberből

ha megpróbálod elfogadni, hogy ő így fejezi ki a szerelmét, könnyebb lesz

miért lennél csak érzelmi támasz? az neki sem olyan jó, mintha szerelmes lenne, és ezt meg is mondaná


ne aggódj, csak nyugodj meg egy kicsit

2011. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem én, de akkor is...milyen már az, hogy ma ment haza, 3 napig nem találkozunk, és el sem szomorodott mikor készülődött haza hogy hú hiányozni fogok. Felhívott suli után egyből teázni, kicsit beszélgettünk indulás előtt. Meg sem öleltük egymást, hosszú csók nem volt, csak kézfogás meg simogatott, alig. Ezt mikor mondom neki, az szokott lenni a válasz: "te is megölelhetsz nyugodtan, nem? Éreztesd, hogy mikor mire van szükséged..." Na de az akkor is utal valamire, hogy nem akart szoros ölelést...És a végén mikor látta hogy szomorú voltam, azt mondta, hogy hogy viszonyuljon hozzám mikor végig kedvetlen voltam.
2011. febr. 24. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha te arra vársz, hogy megöleljen, ő azt fogja látni, hogy már megint nem öleled meg és látja rajtad, hogy agyalsz. A barátnőm nem volt sose bújós alkat. Sok fiútesó stb. Meg fiús felfogása volt sokáig. Én meg bújós vagyok. Volt idő, hogy kicsit sok is voltam neki, de ma már ő is ugyanúgy ölelget engem, mint én őt. Ha ő nem ölel meg, öleld meg Te őt. Ha már egymás karjaiban vagytok, nem mindegy, ki kezdte? :)
2011. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!